שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מיניבר מים – המכשיר הקטן והחכם לבית


מיכל ז

מיכל ז

 
 

מי שהתרגל לטעם של המים המינרליים, יהיה לו קשה מאוד לחזור אחורנית ולשתות מי ברז. המים של הברז מלאים באבנית, וחומרים מזיקים נוספים, וגם יש לו טעם לוואי לא נעים (שנובע בעיקר בגלל האבנית). בוא לא נשכח גם את הכימיקלים והחומרים הרעילים שנזרקים לתוך מקורות מי השתייה שלנו כל שנה.

אז מה אפשר לעשות, אם רוצים מים נקיים, בלי סחיבות או המתנות לשליחים, ובעלות של צריכת מי ברז? אפשר לקנות מיניבר מים לבית- מכשיר קטן וחכם, שישים סוף לכל הבעיות.

אחד הדברים הכי חשובים שעושה מכשיר המים הקטן הוא לנקות אותם מהחומרים הרעילים, שאלה כמובן מזיקים לגוף שלנו. אבל זה לא הכל. יש לו מערכות למניעת אבנית שמנקות מהמים את האבנית, וכך נעלם לו טעם הלוואי, וגם הצטברות האבנית בקרקעית הקומקום החשמלי. ואגב, עם המכשיר הטכנולוגי, כבר לא תצטרכו להשתמש בקומקום החשמלי כדי להרתיח מים; המיניבר יעשה זאת בשבילכם באותה מהירות ופשטות.

יש לציין שהמערכות של המכשיר לא רק מנקות את המים מהאבנית שיש בהם, אלא גם שומרות על מכשיר המים עצמו נקי משאריות של אבנית.

הרבה אנשים אומרים שרכישת מכשיר מיני בר מים היא לא כדאית, מהסיבה שבמכשיר מתאקלמים להם חרקים. אפשר לראות את הטענה הזו גם בפרסומת עם אורי גוטליב לאחת מחברות המים המוכרות. מה נוכל לומר להגנת המכשיר? בוודאי שיתאקלמו בו חרקים, כי הרי נוצרת בתוכו רטיבות ולחות, שהחרקים אוהבים. אבל יש לזה פתרון פשוט, והוא הדברה. אם תדבירו את המטבח היטב, החרקים לא יגיעו אליו, וגם לא למכשיר. זה הכל.

אז אחרי שהרגענו את הדאגות שלכם לגבי הג'וקים, אתם יכולים לחשוב על עוד סיבה שלא יהיה כלכלי לרכוש את מכשיר המים? לא? אז בוא נסכם את כל היתרונות של המכשיר:

מכשיר קטן שלא תופס מקום רב מספק לכם מים נקיים בדיוק כמו מים מינרליים אין צורך לחכות לשליחים של חברת המים לא צריך לסחוב שישיות מים מינרליים והדובדבן שבקצפת: המכשיר מגיע בעיצובים רבים וכמה צבעים.
 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה