שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מלכודות עכברים: תפסתם מרובה - הרווחתם


Binyamin t
 
 


דומה כי אין איש שאינו חש רתיעה, סלידה ומיאוס מעכברים. ספק אם יש מי מאתנו שכאשר רואים עכבר לא נבהלים ולא נבעתים אלא נותרים שווי נפש, כאילו זה עתה ראו חתול חומק. נזקם של עכברים רב וידוע. הם עלולים להימצא בכל בית, ניזונים בחשאי מחפצים וממזונות שונים, שאותם הם מכרסמים בשיניהם הזעירות. מלכודות העכברים הינם האמצעי הרווח להדברתם.


מי שסובלים ממתקפת של עכברים עשויים להיזקק לשילוב של סוגים שונים של מלכודות או למספר מלכודות מאותו סוג. בכל מקרה של צורך בהדברת עכברים אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציגי השירות של חברת הדברה על מנת לקבל מענה מקצועי כולל לכל סוגי ההדברות הנדרשים.


מלכודות עכברים מהוות אמצעי פשוט ואפקטיבי להדברתם. בשל היותם נשאיהם של מחלות זיהומיות שונות ההכרח בהדברתם אינו מוטל בספק. אין גם ספק כי המלכודות עדיפות על פיזור רעל נגד עכברים, אשר ילדים (וגם חיות מחמד) עלולים להיחשף אליו וחלילה לגעת ולהכניסו לפיהם ולהינזק באופן חמור.


סוגים של מלכודות עכברים


לכידת עכברים מתאפשרת הודות לשימוש במלכודות פשוטות וזולות. על פי רוב בעונה (בעיקר בקיץ) שבה הם מופיעים בבית ומחוללים בו את פורענותם אתם עשויים להיזקק לשימוש תכוף במלכודות.


רבים מכירים ודאי את מלכודות הקפיץ העשויות ברזל, אשר דריכת עכבר על מנגנון הנועל את הדלת גורם ללכידתו בתוכן. מלכודת זו עלולה לסכן אצבעות של ילדים קטנים העלולים לנסות לשחק עמה מבלי להיות מודעים לפגיעתן הקשה.  


רבים הנרתעים משימוש במלכודות אשר עלולות לגרום סבל לעכברים, מעדיפים שימוש במלכודת כלוב, אשר אינה גורמת לכל פגיעה בעכבר ומאפשרת לשחררו הרחק מהבית. לעומת מלכודות חד פעמית בעוד במלכודת הכלוב (והקפיץ) ניתן להשתמש פעמים רבות, ללא הגבלה.


מלכודות עכברים נמצאות בשימוש מזה שנים רבות. יעילותן אינה פוחתת עם הזמן, הואיל ועד היום עכברים לא פיתחו מנגנון המזהה את האיום ואת הסיכון הפוטנציאלי קיימת תועלת רבה בשימוש בהן.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה