שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2514
מאמרים: 7556
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ממדים וקבלנים


ליאת מ

ליאת מנדלסון

 
 

 

 

 

 

רעידות אדמה, ללא שום צל של ספק, הן דבר מפחיד ומאיים. בדיוק לשם כך אנו צריכים להיות מוכנים לשעת צרה ואת זה אנו יכולים לעשות על ידי בניית מרחב מוגן. מרחב מוגן מסוגל להציל חיים לא רק בעת רעידת אדמה אלא גם כאשר מדינת ישראל נתונה תחת מתקפת טילים. על מנת לבצע בניית ממ"ד יש להתחיל לחפש אחר בעל מקצוע איכותי ומקצועי לביצוע המשימה.

 

ממ"ד – כיצד למצוא בעל מקצוע איכותי?

 

כאשר רוצים לבנות ממד חשוב לחפש אחר בעל מקצוע ברמה גבוהה אשר יבצע את המשימה. אז כיצד מוצאים אדם מקצועי? ראשית כל, חשוב לבקש המלצות מחברים, בני משפחה או מכרים. בהעדר המלצות תמיד ניתנת האפשרות להיכנס אל רשת האינטרנט ולחפש אחר המלצות ובמידת הצורך אפילו לחפש אחר הזהרות מבעלי מקצוע שאתם לא כל כך בטוחים לגביהם.

 

מעבר לכך, חשוב מאוד לבקש מבעלי המקצוע אשר בוחנים אותם לבדוק האם יש להם הסמכות בתחום, כמה זמן הם נמצאים בתחום, האם יש להם לא רק וותק אלא גם ניסיון, כלומר, כמה מבנים מסוג ממדים בפועל הם בנו. אפילו להגדיל ולעשות וללכת לראות עבודות שלהם אצל לקוחות קודמים. לשאול האם הם יודעים כיצד לבנות מערכות חכמות לאוורור וסינון.

 

פרמטר חשוב נוסף

 

חשוב מאוד להבין שאיכות הוא דבר חשוב מאוד ולעיתים עדיף לשלם לבעלי מקצוע יותר ממה שתכננתם אם מדובר על אדם מקצועי שיבצע את הבנייה באופן נכון שיקנה לכם ביטחון. מעבר לכך, יש לבדוק שהמחיר שמציע בעל המקצוע הוא מחיר הוגן ומשתלם. את הנתון הנ"ל ניתן לבדוק על ידי השוואות מחירים בין בעלי המקצוע השונים העוסקים בתחום ועל ידי שכלול כל הנתונים שאספתם לבחור את הקבלן המתאים ביותר לביצוע המשימה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה