שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מנעולים חכמים לעומת מנעולים מסורתיים


yosi
 
 
מנעולים מסורתיים
 
כאשר אנו מדברים על מנעולים 'מסורתיים', אנו מתכוונים למנעולים שאתם רואים כמעט בכל דלת פלדלת ועץ. אלה המנעולים שאתם מכירים כבר וכנראה שיהיו לכם בדלת. מנעולים אלה זקוקים למפתח פיזי כדי לפתוח אותם.
 
מנעולים חכמים
 
כשאנחנו מדברים על מנעולים 'חכמים', אנו מתכוונים למנעול שנשלט על ידי הטלפון שלך, או באצמעות טביעת אצבע. מנעולים אלו משתמשים ב- Wi-Fi או ב- Bluetooth ולא במפתח פיזי לפתיחת הדלת.
 
 
עם מנעולים מסורתיים קשה לתת סקירה כללית של בטיחות מכיוון שכולם שונים ויש לקחת בחשבון גורמים רבים.
מנעולי דלת כניסה מסורתיים רגישים לפריצות. אפשר להתווכח על זה בדיוק כמו שאפשר להתווכח על נעילה חכמה. פורץ מנעולים מנוסה יכול לפרוץ לביתך תוך שניות. אתם יכול להשקיע במנעול נגד פריצה שקטה, אך זה עדיין לא נגד קדיחה ופריצה אלימה באמצעות לום. זה נכון גם לגבי מנעולים חכמים.
 
כשאתם מחליטים איזה מנעול הכי מאבטח את הבית שלכם, אתם צריכים לחשוב אם סביר יותר שפורץ יבחר את המנעול המותקן בדלת שלך ויפרוץ אותו. נתונים סטטיסטיים מראים כי פריצה היא פשע של הזדמנויות, כך שלא סביר שפורץ יתכנן מראש לפרוץ למנעול חכם שמותקן בדלת. כפי שנדון, מנעולים חכמים לרוב פועלים באמצעות Bluetooth או Wi-Fi ולכן תמיד יש סיכוי שתקבלו התראה ואז הפורץ יברח.
 
יש הרבה ויכוחים לגבי איזה מנעול הוא המנעול המאובטח ביותר עבור הבית שלך. לשניהם נקודות חוזק וחולשה. לכן, השוואה בין מנעול חכם למנעול מסורתי על ביטחון הבית עשוי לגרום לכן להיות בדילמה איזה מנעול להתקין על ידי מנעולן בבת ים.
 
נוחות
 
זהו אזור שבו מנעולים חכמים בהחלט נלקחים בחשבון. היכולת להכניס מישהו לביתך ממרחק. במיוחד אם יש לכם ילדים שנוטים לאבד את המפתחות שלכם.
 
עם מנעולים מסורתיים, אם ברצונך להעניק למישהו גישה לביתך כשאתה לא נמצא, היית צריך לסמוך עליו שתתן לו מפתח, או להשאיר מתחת לשטיח (ואנו לא ממליצים על זה). אלו שני מקרים שיכולים לגרום לכאב ראש, מכיוון שזו הזמנה פתוחה לכל פורץ שמוצא את המפתחות ואתה סומך על מישהו שלא יאבד את המפתח. שימוש במנעול מסורתי פירושו גם שאם תאבד את המפתח שלך או תנעל את עצמך, לכל מי שיש לו מפתח היה צריך להגיע פיזית למיקום שלך כדי להכניס אותך.
 
 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה