שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מנעולן


לין לוי

בברכה.

 
 

האם תמיד צריך לקרוא למנעולן?
בכל פעם שנתקעים מחוץ לדירה נעולה, אנו ממהרים לקרוא למנעולן, אך האם קיים הכרח לפנות אליו תמיד? האם אין שום דרך להימנע מאותה הוצאה כלכלית? ברוב המקרים, כדאי להתאזר בסבלנות, להמתין מספר רגעים ולחשוב על העניין בקור רוח. למרות, שבחלק מהמקרים אכן חייבים להזמין בעל מקצוע מקצועי ואמין, כשבדרך כלל לא מדובר באותו בעל מקצוע המופיע ראשון במדריך הטלפונים, קיימות שלל בעיות בהן מנעולן הוא לא הכרחי לפתרון הבעיה.


קיים מספר רב של מצבים, בהם חייבים להזמין מנעולן כמו מעבר לדירה חדשה, פריצה או אובדן מפתח. אולם, ישנם מצבים אחרים בהם ניתן לפתור גם את הבעיה לבד, בלעדיו. דוגמה לבעיה שאיננה דורשת טיפול של בעל מקצוע היא צילינדר חורק או מפתח המתקשה לפתוח את הדלת. הפתרון לבעיה שכזו היא פשוט לשמן את הצילינדר באמצעות שמן מנעולים זול והבעיה עשויה להיפתר. קיימות תקלות נפוצות נוספות שניתן לפתור ללא מנעולן שיוזעק לביתכם, אולם בכל אופן תזדקקו להדרכה טלפונית בנושא. לטובת הדרכה שכזו יש לאתר מנעולן מקצועי ואיכותי, שיידע להדריך אתכם כיצד לפעול ואיך לטפל בבעיה בכוחות עצמכם. לא כל בעל מקצוע יסכים לבצע הדרכה שכזו (משום שרבים יעדיפו להגיע אליכם ולגבות שכר על עבודתם), ולכן כדאי לחפש מנעולן שניתן לסמוך עליו ועל טוהר כוונותיו המקצועיות. לפני כל הזמנת בעל מקצוע, כדאי קודם כל להתייעץ עמו. במידה וההחלטה היא לא להזמין אותו, היא עשויה להשתלם כלכלית, אולם אם תטעו בכך, מה שהגיוני מאוד בשל חוסר הבקיאות בתחום, התוצאות עשויות להיות מצערות ויקרות מאוד.
חשוב לזכור שניתן לפרוץ כל מנעול, כל מנעולן שמנסה לשכנע אתכם שקיים מנעול בלתי ניתן לפריצה, סביר כי משקר או מנסה למכור מוצר. ההבדל היחיד בין מנעולים מסוגים שונים הוא משך הזמן שנדרש לפורץ לפרוץ אותם. לרוב, אם הפורץ יתקל במנעול מסובך מדי הוא פשוט יעדיף לוותר ולהמשיך הלאה למנעול שיהיה פשוט יותר. עם זאת ניתן להוסיף בנוסף למנעול הנוכחי עוד מנעול, תוספת מסוג זה בדרך כלל תהיה משתלמת, הסיבה לכך היא שדלת בעלת שני מנעולים מגינה טוב יותר ובדרך כלל גם תרתיע פורצים. 

   
לסיכום, לפני כל החלטה פזיזה בנוגע למנעול שלכם, בררו אודות מנעולן איכותי ומקצועי שניתן לסמוך עליו ועל כוונותיו, וצרו עמו קשר טלפוני. בשיחה, הסבירו לו את המצב, וכיצד אתם חושבים להתמודד עמו. בררו האם אתם מסוגלים לפתור את המצב בכוחות עצמכם. יש לקחת בחשבון שישנן בעיות אותן לא ניתן לפתור עצמאית ולכן לפעמים בכל זאת יתעורר צורך להזמין מנעולן מדי פעם בפעם. בעל מקצוע איכותי ומקצועי ישמח לענות על כל שאלה ובעיה, ואם יידרש ממנו יגיע לביתכם לספק את השירות הנדרש, כזה שישמור על הביטחון ותחושת השקט בבית.
 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה