שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מנעולן טוב מגיע 24 שעות ביממה להציל אותך


dadon

כתיבת מאמרים ופרסומם

 
 

 

מנעולן 24 שעות לבית ולרכב

הציפייה שלנו כאנשים מן השורה היא כי מנעולן לרכב או מנעולן לבית יהיה זמין עבורנו בכל שעה ובכל זמן. אמנם לעתים רחוקות אנו באמת זקוקים לשירות כזה, אך כאשר צריכים אותו אי אפשר בלעדיו. כאשר אנו נתקעים עם בעיה ברכב בשעות הלילה רחוק מהבית, או כשאנו צריכים לנסוע למשמרת לילה בעבודה אנו רוצים שיהיה מנעולן 24 שעות זמין עבורנו. ובכיוון ההפוך, אם חזרנו מהעבודה מאוחר בלילה או מוקדם בבוקר וגילינו ששכחנו את המפתח של הבית בעבודה אנחנו רוצים שמנעולן 24 שעות יפתח עבורנו את הבית במהירות. אם חזרנו ממסיבה אנו לא רוצים שהעובדה ששכחנו את המפתח בבר תעיב על ההרגשה הטובה שלנו.

  נתקעת בלילה בלי מפתח

לכן, למרות שרובנו פעילים בשעות היום, יש מקרים רבים שאנו זקוקים לשירותיו של מנעולן 24 שעות בזמנים לא שגרתיים. מכיוון שעלות של הזמנת מנעולן בשעות הלילה גבוהה יותר מאשר בשעות רגילות, אחד הפתרונות המומלצים היא להחזיק בבית מפתח או שלט ספייר למקרה הצורך. תכנון מראש ימנעו מאיתנו עוגמת נפש במקרה שאנו נתקעים מחוץ לרכב, בלי צורך להיכנס להוצאה מיותרת של הזעקת המנעולן 24 שעות. אך אנשים שאמצעי המיגון שלהם לרכב הוא אימובילייזר ואשר מסיבה כל שהיא שכחו את הקוד, או שהאימובילייזר לא תקין ישמחו לדעת שמנעולן 24 שעות יבוא לעזרתם אם הם רוצים לחזור הביתה בשעות המוקדמות של הבוקר, לאחר בילוי ארוך במועדון או בעבודה.

  מנעולן 24 שעות לשירותך

אך מה קורה אם דרכת על הקודן לרכב, או שהוא הוכנס בטעות לתוך מכונת הכביסה עם המכנסיים ורגע לפני שאתה צריך לצאת מהבית גילית שהקודן יותר מדי נקי? גם במקרה כזה תצטרך את שירותיו של מנעולן לרכב מקצועי שיתן לך שירות מהיר. התלות הרבה שלנו באמצעי מיגון לבית ולרכב כמגן מפני פורצים וגנבים, יכולה להיפתר בקלות יחסית באמצעות שירות מקצועי של מנעולן 24 שעות שיהיה זמין עבורנו בכל בעיה לצאת או להיכנס אל ביתנו או אל הרכב שלנו.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה