שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מנעולן פותר כל צרה


מעיין זלי

מעיין זלי

 
 

אם היה לכם מצב אשר בו נתקעתם באמצע הלילה מחוץ לבית נעולים ותקועים בחוץ, ברור כי זאת חוויה מאוד לא נעימה להיות תקוע באמצע הלילה שהמפתח נמצא שבור בתוך המנעול או שבטעות ננעלתם בחוץ ללא מפתח כמובן מי שיכול לפתור את הבעיות האילו הוא מנעולן מקצועי אשר למד קורס מנעולנות לכן הוא יודע כיצד במהירות ובקלות לפתור את הבעיה.מנעולן לומד בקורס של המנעולנות איזה סוגים שונים ומגוונים יש של מנעולים, איך ניתן להחליף צילינדר, לפרוץ מנעולים ועוד. אך כמו בכל תחום גם כאן יש רמאים לכן ברגע שאתם לוקחים את שירותיו של מנעולן אתם צריכים לבקש ממנו תעודה שהוא אכןעשה קורס של מנעולנות ויש לו ברשותו תעודת יושר אשא הוא קיבל אותה מן המשטרה.

טיפים איך לבחור מנעולן אשר הינו מקצועי ולא נוכל?

* פתרונות – יש לשאול את המנעולן האם יש לו אולי פתרונות שהוא יכול להציע לנו לפני שהוא מתחיל את עבודתו.

 *תעודת הכשרה של מנעולנות וגם תעודת יושר מן המשטרה – יש לבקש מן המנעולן תעודה שתראה כי הינו בעל תעודת הסמכה ואכן הינו מנעולן מוסמך בנוסף לכך יש לבקש תעודת יושר שיש לו מן המשטרה על מנת שהוא לא יחזור לפרוץ אלינו שוב שלא נהיה בבית.

* הצעות מחיר – יש לבקש מן המנעולן שהוא ייתן לכם הצעת מחיר לפני שהוא מתחיל את העבודה וכמה עולים החומרים אם קיים הצורך של החלפת מנעולים.

* לבדוק המלצות – צריך לשאול חברים מכרים, לבדוק באינטרנט ובעיתונים המלצות על המנעולן.

* רמה מקצועית – צריך לבדוק האם מנעולן אכן מקצועי ולא רמאי והוא מבין בתחום של מנעולנות ואכן הוא יודע לתקן את הבעיות השונות של מנעולים.

*לוודא מי בעל הדירה – ברגע הגעתו של מנעולן לבית שלנו אם אכן הוא מקצועי עליו לשאול מי בעל הדירה ולבקש הוכחה שאכן אנו בעלי הדירה. מאשר שהוא יעזור לנוכלים להיכנס לביתנו.

* ניסיון – תבדקו מהו הניסיון אשר יש למנעולן.

אז אל תישכחו שהנושא של החלפת מנעולים או פריצתם הוא נושא מאוד חשוב לכן יש לוודא כי אכן לקחתם מנעולן מקצועי ולא נוכל שיתעסק שנוא של מנעולים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה