שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מנעולן רכב לעבודות דחופות


קובי לוי

קובי מנעולים- שירותי מנעולן בפריסה ארצית.

 
 
המפתח אבד ואתם תקועים באמצע הלילה אל מול רכב נעול? מה עושים? מערכות האזעקה החדישות של הרכבים אינן מאפשרות פריצה פשוטה. ללא מעורבות של מנעולן רכב, לא תוכלו להיכנס אל הרכב ולהתחיל בנסיעה. חבל על כל רגע של המתנה מיותרת, צרו קשר מהיר עם המנעולן הקרוב ביותר והזמינו אותו אל המקום. בכדי למנוע המתנה מיותרת, כדאי יהיה לבחור במנעולן אשר ממוקם בקרבת מקום. כאשר מדובר בשעות לילה מאוחרות, נסו לאתר אנשי מקצוע אשר מציינים זמינות מסביב לשעון ברשימת השירותים שלהם. 
 
מהי עבודת מנעולים דחופה?
כל מנעולן רכב מקבל לפחות אחת ליום פנייה דחופה מאדם אשר נתקע מחוץ לרכבו. העבודות הדחופות הללו משתלבות באופן בהול בסדר היום של המנעולן. הוא ממהר להשיב לקריאות ולהגיע אל המקום בכדי לחלץ את הנהגים. במקרים בהם מדובר בעבודות דחופות, כדאי לעדכן את בעל המקצוע בכך ולבקש אותו להגיע אל המקום במהרה. אם אין באפשרותו להגיע אל השטח במהרה, המשיכו הלאה ונסו לאתר מנעולן אחר. 
לגיטימי יהיה להזמין מנעולן לקריאה דחופה כאשר אתם ממהרים להגיע לעבודה, תקועים באמצע הדרך בשעת לילה מאוחרת ועוד. נציין כי כאשר מדובר במקרים בהם ילדים ננעלים ברכב ללא אפשרות לפתוח את הדלתות, יש להזעיק את המשטרה. משטרת ישראל מעסיקה בשורותיה מנעולנים מוכשרים אשר יוכלו להגיע אל המקום מיד. אם ישנו חשש לחיי אדם אין כל זמן להרהורים, יש להזעיק עזרה מיד. 
 
ננעלתי מחוץ לרכב בלילה – מה העושים?
כמו כל שירות אחר, גם בעבור פריצת מנעול הרכב בלילה תשלמו יותר. על כן, אם יש באפשרותכם לדחות את הטיפול בבעיה לשעות הבוקר, כדאי לעשות זאת. למחרת היום כבר תהיו הרבה יותר רגועים וגמישים מבחינת זמנים. מנעולן אשר מוזעק למקום בדחיפות, יגבה בעבור הקריאה מחיר גבוה יותר. אם יש לכם אפשרות לדחות את הטיפול בבעיה לשעות הבוקר, עשו זאת. יחד עם זאת, כאשר הרכב חונה הרחק מהבית או ממקום העבודה, כדאי יהיה לטפל בבעיה מיד ולא להמתין עוד. 
אם יש לכם נטייה לשכוח את מפתחות הרכב או לאבד אותם, נסו למצוא פתרונות יצירתיים. ראשית, כדאי יהיה לאחסן מפתח נוסף בבית קרוב משפחה או במשרד בעבודה. פרט לכך, ניתן למצוא מחזיקי מפתחות אשר מתריעים מפני השארת המפתח ברכב. לקבלת רעיונות נוספים לפתירת הבעיה ואיתור מפתחות, פנו אל המנעולן שלכם. ייתכן כי בעזרת שיחת טלפון פשוטה או היערכות נכונה, תוכלו לפתור את הבעיה בעצמכם ולמנוע את חזרתה בעתיד. 
הפקת לקחים מטעויות העבר תאפשר לכם להימנע מהוצאות כספיות מיותרות. הקשיבו לעצות שימושיות של אנשי המקצוע המובילים בתחום. מנעולן ישר ישמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולסייע לכם למנוע תקלות חוזרות. שביעות הרצון שלכם משירותיו, היא שתעודד אתכם להמליץ לחברים ולהגדיל את קהל הלקוחות שלו. 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה