שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מעבר דירה בפתח תקווה


אבי כחלון

חברת דור יואל מתמחה במתן שירותי הובלה איכותיים ומקצועיים בתחומים הבאים: שירותי הובלה, חברת הובלות, הובלת דירה, הובלת משרד, הובלת משרדים, העברת דירה, העברת דירות, הובלות בכפר סבא, הובלות בפתח תקווה

 
 

פתח תקווה הינו אזור מרכזי ושוקק חיים. קרבתו הרבה להוד השרון, רמת השרון, תל אביב, בני ברק, גבעת שמואל וקריית אונו הפכו אותה ליעד מגורים מבוקש. העיר מציאה אפשרויות מגורים מגוונים היכולות לענות על צרכים של אוכלוסיות שונות: סטודנטים, צעירים, משפחות ועוד. האזור קרוב לכל מרכזי העניים במחוז המרכז מצד אחד ומעניק סביבת מגורים איכותית ושלווה מצד שני. כל אלה, ללא ספק, הפכו את נושא ההובלות באזור לרלוונטי ביותר. 

בפתח תקווה והסביבה קיימות חברות רבות המציעות שירותי הולות ולכן חשוב לבדוק מה הן אפשרויות המעבר והשירותים הנלווים הזמינים באזור. בארצנו קיימת מודעות רבה לנושא המיקוח מול ספקי שירות שונים ולצורך לערוך בדיקה מקיפה של כל האפשרויות העומדות בפנינו. הכרת השוק והשירותים שהוא מציע מהווים גורם מפתח במיקוח עתידי מול חברת ההובלות.

מה הם השירותים הנלווים הקיימים בשוק ולמה עלינו לצפות כאשר אנו בוחרים חברת הובלות בפתח תקווה ?

ביטוח תכולה וציוד יקר - אפשרות זו ניתנת ללא תוספת תשלום בדרך כלל כשירות ללקוח. השירות מבטיח פיצוי כספי במידה ויגרם נזק לתכולת הדירה או לציוד יקר שברצונכם להעביר . אפשרות זו עוזרת למזער נזקים ולהוריד חרדה בשל הצורך לבטוח בספק חיצוני לדאוג לשלמות החפצים היקרים לליבנו ולא פעם גם לכיסנו. 

שירות אריזה ופריקה - מדובר בשירות משלים שברוב החברות תתבקשו להוסיף תשלום עבורו. השירות הוא אופציונאלי ואינכם חייבים לשלם בעבורו אם אינכם מעוניינים. במסגרת השירות צוות מקצועי נשלח לביתכם יום או יומיים לפני המעבר ומבצע את תהליך האריזה עבורכם. הצוות מגיע מצוייד בקרטונים, נייר עטיפה, סרטי הדבקה וציוד מיוחד לאריזת חפצים שבירים או יקרי ערך. לאחר המעבר לדירה החדשה הצוות אמור לסייע לכם לפרוק את הסחורה. 

הובלות עם מנוף - גם זה בדרך כלל שירות נלווה שתצטרכו להוסיף עבורו תשלום. עם זאת המדיניות משתנה בין החברות השונות. הובלות עם מנוף מאפשרות להעביר ציוד מקומה גבוה ולקומה גבוה. 

שירותי אחזון - שירות זה הפך לפופולארי בשנים האחרונות ומאפשר גמישות בתאריכי מעבר הדירה. מתאים לאנשים שתאריך היציאה ממקום המגורים הקודם שלהם אינו חופף לתאריך הכניסה. לפעמים מדובר במרווחי זמן של חודשים בהם יש צורך לאחסן את תכולת הדירה במקום בטוח. העלות עבור שירות זה תהיה כמובן תלויה באורך השכירות של שטח האחסון. עם זאת, יש חברות הנותנות הנחות משמעותיות ככל שטווח האחסון ארוך יותר. 

בשל המיקום הנוח של העיר קל ופשוט לבחור חברת הובלות בפתח תקווה שתענה על הצורך הייחודי שלכם. אל תתביישו לשאול, להתמקח ולבקש הנחות. ריבוי התחרות באזור מאפשרת השגת מחירים נוחים מאוד וחבילות שירות משתלמות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה