שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מעבר דירה - הובלות והשימוש ברשתות חברתיות


יבגני

סבל הובלות

שירותי השוואת מחירים הובלה

מחשבון הובלות נוח

 
 

השוואת מחירי הובלותרוב האנשים להוטים לחלוק עם חבריהם ומכריהם את עניין השוואת מחירי הובלות במעבר הדירה, הם רוצים שכולם ידעו שהם עוברים דירה ומודיעים זאת לכל חבריהם. חלקם של האנשים נוהגים להכריז על זה ברשתות החברתיות, זוהי דרך נוחה לחלוק את המידע עם כולם. מייד עם העלאת הפוסט כל מעגל החברים שלכם יברך. לכאורה שיתוף המידע ברשתות החברתיות כדוכגמת פייסבוק, טוויטר ואחרות יכול להיות מועיל – חברים ומשפחה יכולים להציע לכם עזרה בהעברת הדירה וההתמקמות בבית החדש. אולי אפילו יש לכם מכרים שמזמן לא התראתם איתם והם גרים בקרבת הבית החדש וירצו לבקרכם.

בהחלט יש יתרון לרשתות החברתיות איך זה לא אומר שצריך לזרוק לרשת את כל הפרטים האישיים, אמנם כל החברים שלכם יראו את העידכונים אבל הרבה מאוד אנשים אחרים שאתם בכלל לא מכירים יכולים גם כן לראות את העידכונים ויש לנקוט במשנה זהירות. ישנם מומחי רשתות חברתיות שיטענו שהפתרון הוא אי שם בהגדרת הפרטיות של חשבון המשתמש שלכם. אולי כן ואולי לא, לי נדמה שרשתות חברתיות ובמיוחד פייסבוק משנות לעיתים תכופות את מדיניות הפרטיות שלהם ואת הגדרות המשתמש. לכן אם אינכם מומחי אינטרנט וגם אם אתם חושבים שכן אני עדיין ממליץ להימנע מפרטים יותר מידי אישיים.

 

היתרונות והחסרונות של הרשתות החברתיות

לאחר שתעדכנו את חבריכם ברשתות החברתיות על המעבר המתוכנן יתכן שרבים יציעו עזרה מבלי שבכלל התכוונתם לבקש, אחרים יוכלו לספק לכם מידע מועיל והרשתות החברתיות יכולות לעזור לכם לבצע מחקר על היעד שלכם. בזכות הרשתות החברתיות תוכלו לקבל המלצות ואפילו הזהרות ישירות ממכרים ולא מצד שלישי שאינם מכירים. בהחלט ישנם יתרונות רבים לשימוש ברשתות החברתיות, יתכן אפילו שבעזרתן תכירו אנשים חדשים במקום החדש.

אך למרות זאת ישנן גם סכנות רבות. מומחי האבטחה כולם תמימי דעים לגבי פרסום מועד שבו לא תשהו בבית ברחבי רשת האינטרנט. אתם אף פעם לא יודעים מי יראה את זה וזה יכול להיות טיפ אדיר עבור פורצים. כאשר אתם מודיעים שביום רביעי בבוקר אתם עוברים דירה הפורצים יכולים לדעת שביום רביעי בצהריים סביר להניח שהדירה ריקה מאדם אך יתכן שעדיין יש בה דברי ערך לגנוב.

אם אתם עוברים לעיר אחרת ניתן לפרסם זאת ברשתות החברתיות, זה אפילו רצוי לעדכן ברשתות כמו LINKEDIN  אך אין צורך להיכנס לפרטים מדוייקים על הרחוב ומספר הבית. מספר לעדכן שעברתם לגור בגבעתיים או ברעננה לדוגמה.

גם אם אתם אוהבים לקחת תמונות של כל צעד ושעל ולחלוק אותן ברשתות החברתיות, אני ממליץ לכם להתאפק ולחכות שההעברה תסתיים. אם אתם רוצים לעדכן את כתובתכם המודייקת ברשתות החברתיות חכו עד שיסתיים כל התהליך ותתמקמו בבית החדש. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה