שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מעקה למרפסת – דקורציה וביטחון במעקה אחד


Binyamin t
 
 

מרפסת בה לא מותקן מעקה, היא מרפסת לא בטיחותית בה לא כדאי להימצא. קריטריון מהותי למרפסת מושלמת, היא מרפסת בה הותקן מעקה בהתאמה מלאה לאופייה ולצרכי דיירי הבית.
מעקות רבים נבנים בכל יום וכל מעקה מותאם באופן אישי לכל לקוח, בהתאם לעיצוב המרפסת, לחומרי הגלם הנדרשים, לגילאי דרי הבית (יש לשים לב כי בבתים בהם ישנם ילדים, קיימת חשיבות נעלה להתאים מעקה בטיחותי).
כל לקוח באשר הוא, רשאי לבחור לעצמו מעקה למרפסת בהתאם לצורה, לסגנון ולצבע המועדף על טעמו האישי.

המראה הבטיחותי של מעקה למרפסת
יש שיגידו כי כל המוסיף גורע, אך במקרה של מעקות למרפסות, כל המוסיף הרי זה משובח.
כשאתם יושבים במרפסת ביתכם עם הילדים והאורחים, אחד הקריטריונים החשובים להגברת תחושת הביטחון הוא המעקה שמעטר את המרפסת ובצדק. ילדים מטבעם הם סקרנים, ולא בכדי אנו רואים אותם נשענים על מרפסות ומשקיפים אל הרחוב ועל כן מעבר לעיצוב המעקה וחומרי הגלם האיכותיים מהם הוא מיוצר, קיימת חשיבות לאופן התקנת המעקה.

מעקה למרפסת חוסך טרגדיות ופציעות רבות, גם אם הינכם גרים בקומה הראשונה ואתם סבורים כי נפילות לא יתרחשו משום שהקומה אינה גבוהה, תנסו לרגע לחשוב על ילד בן 3 שלא מבין את משמעות הגובה. מחיר המעקה שווה את המחיר ללא כל ספק.

בחירת חומרי הגלם
מעקה למרפסת מיוצר מחומרי גלם רבים, לעיתים יהיה זה מעץ, פעמים אחרות מסוגי מתכות ועוד. תנאי מזג האוויר, עלולים לגרום למתכות לצבור חלודה שעתידה להזיק גם לבריאות ועל כן עוד לפני שאתם בוחרים לעצמכם מעקה, עצרו וחשבו על חומר הגלם הטוב ביותר, שלא יצריך מכם תחזוקה רבה מדי בעתיד.
על המעקה להיות יציב, חזק ובעיקר עמיד בפני נזקי מזג האוויר האופייניים למדינת ישראל. זכרו כי המעקה ממוקם מחוץ לביתכם והוא חשוף כל ימי השנה למזגי אוויר משתנים.
כאמור את עיצוב המעקה אתם תבחרו בהתאם לעיצוב המרפסת וצבעיה, כשבמקביל ילווה אתכם בעל מקצוע מיומן ומקצועי ויתרום לשיקוליכם מניסיונו הרב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה