שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2512
מאמרים: 7552
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מערכות ישיבה לגן או לחצר


אבי ביטון
 
 

 

ריהוט גן לחצר שלכם כבר מזמן אינו מסתכם בכמה כסאות ושולחן פלסטיק. בעלי בתים פרטיים ודירות גן רבות, גילו בשנים האחרונות את הערך המוסף ברכישת ריהוט גן איכותי, ואת הנוחות והאווירה היוקרתית שריהוט גן פונקציונאלי ועם זאת אסתטי, יכול לשוות לחצר הבית שלהם. מערכות ישיבה לגן ולחצר, הינן טרנד חדש ואטרקטיבי במיוחד, ומציעות ריהוט עמיד ועם זאת, נוח להפליא, כדי שנוכל ליהנות מחווית ישיבה נוחה ומפנקת, ממש כמו בסלון הבית שלנו, גם בחצר הבית או הגינה.
 

מערכות ישיבה לגן ולחצר – עמידות ואיכות ללא פשרות.
 

מרביתן של מערכות הישיבה המוצעות לגן ולחצר, מיוצרות מחומרים עמידים במיוחד, על מנת שיוכלו לעמוד בתנאי מזג האוויר לאורך שנים. במיוחד בארץ, תנאי הלחות הכבדה והאובך, עלולים להרוס את ריהוט הגינה בתוך זמן קצר מאוד, ולפיכך, החומרים העמידים בהם עושים שימוש בייצור מערכות ישיבה לגן וחצר, כגון קש או פלסטיק, המשמש למסגרת מערכת הישיבה, מבטיחים את שימורה של מערכת הישיבה לשנים הבאות. גם בדי הריפוד המשמשים לריפוד מערכות ישיבה המיועדות לגן ולחצר, הינם בדי ריפוד המיועדים לדחות לחות ורטיבות, וגם בתנאים של גשם, בדי הריפוד הינם אטומים למים ולכן אינם נרטבים ונמנע מצב בו נצברים בהם עובש או לחות.
 

מערכות ישיבה לגן או לחצר – שפע של אפשרויות עיצוב וצבעים.
 

מאז ימי ריהוט הגינה הבסיסי המעוצב בפלסטיק, התפתחו מערכות הישיבה לגן ולחצר, וכיום הם מציגים שפע עצום של עיצובים שעשויים להתאים לכל מטרה, לכל חצר ולכל גינה. חלק ממערכות הישיבה מציעות פריטים תואמים כגון מיטות שיזוף, כורסאות גינה כריות ופיפים, לבעלי חצרות עם בריכת שחיה או דקים דקורטיביים, שמשיות בשילוב של עץ ונצרים, כורסאות ענק לחצר, בהן יכולים להתרווח לפחות שני אנשים, שולחנות תואמים, בשילוב שמשיות או ללא שמשיות, ושלל פריטי גינה אטרקטיביים.
 

גם בצבעוניות מערכות הישיבה חלה התפתחות משמעותית, ובמקום הלבן או הירוק הסטנדרטי, ניתן היום למצוא ריהוט גינה בכל צבע העולה על רוחכם, ובכל ריפוד שעולה על רוחכם, בהנחה והוא מתאים ועמיד מספיק על מנת להיות בתנאי האקלים שבחוץ, לשנים ארוכות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה