שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מערכות ישיבה פינתיות לאינטרקציה זורמת


אבי ביטון
 
 

 

מהיום לתקשר זה נוח, בחלל הסלון המשפחתי או בחדר ההמתנה העסקי מערכות ישיבה הפינתיות מארגנות את החלל באופן אורגני ובצמידות למעטפת החדר. מערכות ישיבה פינתיות מציעות תקשורת נוחה רציפה וזורמת בין יושבים עלהן, צורת  ה 'ר' של חלק הזווית הפינתי שבמערכות אלו משרה תחושה בלתי פוסקת של נוחות אפשרית. מערכות ישיבה אלו הן טרנד מבוקש בחללי המגורים הישראלים ומבטאים הזמנה לתקשורת נעימה וחופשית בין היושבים. מערכות הישיבה הפינתיות הן מודלריות ומאפשרות סידור חלל ספונטאני ודמוקרטי לפי רצון היושבים והמראה שלהן נותן טון של הדר מודרני וערני לחלל ההמתנה או המגורים.

מגוון ונוחות

אפשר לראות בחללי התצוגה מגוון גדול של מערכות ישיבה פינתיות ובנגריות פרטיות ניתן להזמין מערכת ישיבה פינתית בהתאם לדרישות הגודל של חלל ספציפי.בדרך כלל מערכות ישיבה פינתיות  באות בשתי צורות, בצורה של שלוש+ספת שזלונג+ספת הזווית, או בצורה של שתים+ספת שזלונג+ספת הזווית. השוני בתצורות נגזר מגדלי החדרים אלהן מיועדות המערכות. על מערכת ישיבה סטנדרטית ניתן להושיב בנוחות מקסימלית בין 5-6 אנשים. אפשר למקם את מערכת הישיבה הפינתית בצמידות לקיר כך שתווצר מעטפת של איזור ישיבה רציף לאורך הקירות או במרווח מהקיר ואז ניתן לנצל מירווח זה להצבת תאורה רכה ונעימה או פונקציות מדפים בצורות שונות.

איך לבחור

המבחר של מערכות ישיבה פינתיות הוא גדול ועשוי לבלבל, כדי לבחור במערכת המתאימה שתשרת אותכם שנים ארוכות ותשמר את מראה כדאי לדמיין את החלל שבו רוצים להציב את המערכת, האם זהו חלל מואר ובהיר? ואז אולי כדאי לבחור בריפוד בעל גוון אדמתי כהה. האם החלל גדוש בפרטים ואז אולי כדאי לבחור בריפוד בהיר ומשקיט. כדאי גם לחשוב על מבנה המשפחה, במשפחה שבה ילדים כדאי לבחור בספה שבדיה לא סופגים ושניתן לנקותה בקלות, כמו ספת עור, סקא וכו'. מלבד בדי הריפוד כדאי גם לחשוב על הפגמים המבניים בחדר ולבחור בספה שמכסה עלהם, כדאי לבחור בשילדת ספות חזקה- מעץ אורן, בוק או מתכת, אך הכי חשוב הוא להתנסות טרם הקניה בנוחות שלה ממקור ראשון, כדאי להגיע אל חלל התצוגה ולהשתרע על מערכת הישיבה הפינתית הנבחרת, לבדוק שזווית המשענת נוחה לכם, שהספה רחבה בדיוק כפי שאתם מעדיפים וכו'. כך יובטח לכם שעשיתם קנייה לשנים של מערכת ישיבה  שתשרת את משפחתכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה