שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מערכות ישיבה פינתיות – פתרונות איכותיים לאירוח


אבי ביטון
 
 

 

בשנים האחרונות, מערכות הישיבה המשווקות עברו טרנספורמציה משמעותית. אם בעבר, מערכות ישיבה היו מגיעות בסטנדרט מסוים ומורכבות בספה תלת מושבית וספה דו מושבית בגדלים אחידים, פחות או יותר ומבדי ריפוד סטנדרטיים בצבעים בסיסיים, ומידת התאמתם לחלל חדר המגורים כמעט ולא הייתה נלקחת בחשבון, הרי שהיום, ניתן למצוא מגוון עצום של מערכות ישיבה בקשת רחבה של צבעים, ואינסוף גדלים שיכולה להתאים כמעט לכל חלל מגורים ולכל העדפה של לקוח ספציפי.
 

מערכות ישיבה פינתיות או מערכות ישיבה סטנדרטיות  הכול עניין של התאמה.
 

מערכות ישיבה פינתיות, הינן מערכות ישיבה המורכבות כיחידה אחת בצורת האות ר', או לחילופין, כשתי יחידות שניתן לחברן לצורת האות ר', ומיועדות להיות ממוקמות בפינת החלל, כך שלמעשה הן מותירות את שאר חלל הסלון פתוח, מה שתורם לתחושה שהחלל גדול ומרווח יותר.מערכות ישיבה פינתיות אידיאליות לחללי מגורים קטנים ובינוניים, מכיוון שהם מאפשרות ניצול מקסימאלי של חלל חדר המגורים, והעובדה כי אין הפרדה של משענות בין שתי היחידות, מאפשרת אירוח של יותר אנשים על ספה אחת. גם לחללי מגורים גדולים, תתאים מערכת ישיבה פינתית, אם כי גדולה ומרווחת יותר, המאפשרת שכיבה נוחה בחיבור שבין היחידות.
 

מערכות ישיבה פינתיות – התאמה אישית לפי מידות חלל המגורים שלכם.
 

מערכות ישיבה פינתיות, אינן מורכבות לפי סטנדרט קבוע, ולפיכך, תוכלו למצוא אותן בשלל מידות, חלקן קונבנציונאליות וחלקן פחות. עם זאת, ניתן בקלות במעמד הזמנת הרהיט, להתאים את מידותיו לחלל המגורים שלכם ובכך לנצל את המקום בצורה אופטימאלית. יתרון משמעותי נוסף ביחידות אלו, הינו אופציית השכיבה שמקנה החיבור בין שתי הספות ללא משענות צד, כך שבמידה ומבקשים לצפות בטלוויזיה בשכיבה, ניתן לעשות זאת בקלות יתרה.
 

מערכות ישיבה פינתיות – אידיאליות לחדרי המתנה או לובי של משרדים.
 

שימוש נרחב נעשה במערכות ישיבה פינתיות בחדרי המתנה בבנייני משרדים, או בלובי של אולמות ובתי מלון, בעיקר מהסיבה הפשוטה שמערכות ישיבה אלו יכולות להתאים לכמעט כל סוג של חלל מגורים, גדול, קטן או בינוני ככל שיהיה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה