שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מערכות מיגון לבית ולעסק


יצחק דורון
 
 

מערכות מיגון לבית ולעסק בשנים האחרונות החלו לתפוס תאוצה רבה בקרב לקוחות רבים. יותר ויותר בעל בתים ועסקים מבינים כי מערכת מיגון היא הכרחית ומחייבת המציאות.

מערכות אזעקה לבית ולעסק הינן פריט חובה. תפקידן העיקרי הוא לתת מנעה מיידי בעת ניסיון פריצה לבית ולעסק תוך ביצוע דיווח מיידי לטלפון הנייד שלכם או למוקדי האבטחה והסיור השונים במידה ואתם מחוברים כמובן. הגלאים השונים והאביזרים השונים של מערכת האזעקה מפוזרים ומותקנים ברחבי הבית או העסק ובכך הם מכסים את החלל ותפקידם לגלות תנועה חשודה בעת שאף גורם לא אמור להתנועע.

מצלמות אבטחה הן פריט חשוב ונחוץ בימינו. המצלמות הן לא רק עבור אבטחה הבית מפני גנבים ופורצים ולא רק עבור הרתעה מפניהם, אלא גם לשמירה עלינו ועל בני משפחתנו, יש שמפני מטפלות ויש שמפני פורצים ויש שמפני גניבות עובדים, וישנן כל מני סיבות רבות ושונת למה צריך להתקין מצלמות אבטחה בבית או בעסק. מצלמות האבטחה מאפשרות לנו, בעלי הבית או העסק, לצפות בהם במהלך עשרים וארבע שעות מכל מקום בעולם באמצעות כתובת IP ייחודית אותה נבקש מספק האינטרנט שלנו. עם כתובץ זו, נוכל להיכנס לממשק ניהול המצלמות ולצפות בזמן אמת, או לחילופין, להוריד הקלטות קיימותולצפות באירוע בו נרצה. מצלמות האבטחה מאפשרות לעיתים תיעוד חשוב והכרחי.

מערכות אינטרקום, הן השער והחזית לבית או לעסק. לרוב מערכות כאלו או אחרות ישדרו בנוסף לתפקידן החשוב של שליטה ובקרה, גם יוקרה מסוימת. תפקידן של מערכות אינטרקום הן לאפשר שליטה ובקרה מוחלטת על הכניסה לבית או לעסק. יש שיעדיפו להתקין מערכות אינטרקום פשוטות, המאפשרות פתיחה ודיבור באמצעות שפורפרת אינטרקופ פשוטה, ויש שיעדיפו להתקין מערכת אינטרקום טלוויזיה המאפשרת צפייה באמצעות מסך שבעה אינץ צבעוני ללא שפורפרת באמצעות מצלמה צבעונית בפנל החיצוני בכניסה לבית. המטרה העיקרית של המערכת אינטרקום היא למנוע מגורמים זרים להיכנס בשער הכניסה לבית.

אין ספק כי בימינו, בהם המצב הבטחוני לא הכי גובהה, והפשיעה הולכת וגוברת, מערכות מיגון כגון מערוכת אזעקה, מצלמות אבטחה  ומערכות אינטרקום חשובות לאין שיעור וערכן הולך וגובר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה