שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2385
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מפיצי ריח לבית


avi shaya
 
 

זהו, החלטתם לרכוש מפיץ ריח לבית שלכם, לפני שאתם יוצאים בהצהררות, חשוב לדעת מספר דברים שמבצעים רכישה:

1. מה הצורך?

יש שכאלו שרוצים מפיצי ריח לבית לטובת אווירה נעימה בחלל, במקרה כזה, חשוב לבחור את המתקן הנכון אשר מתאים לגודל החלל שלכם. לא כל המתקנים מתאימים לכל גודל חלל ואתם יכולים לקנות מתקן שלא יצליח לבשם לכם את הבית או לחילופין, יבשם את החלל בעוצמה חזקה מדי וזה ממש לא מומלץ.

2. בעיית ריח?

יש כאלו שצריכים את המפיץ ריח כדי להפיג ריחות לא נעימים בבית (ריחות של טחב, סיגריות וכו'), במקרה כזה חשוב לדעת מה המתקן שאתם צריכים ומה הטכנולוגיה בה הוא פועל. חשוב מאד גם לדעת לבחור את סוג התמצית ריח הנכונה אשר תידע להתמזג נכון עם מטרד הריח במקום.

3. תוצאה

גם לאחר הפעלת מתקן מפיץ ריח בבית שלכם, חשוב מאד לבדוק את שיפור התוצאה בבית ולדעת לבצע כיוונים נכונים של המתקן, במקרה הזה הטכנאי אמור לסייע לכם להגיע לתוצאה הנכונה והרצויה בבית.

4. יעילות

מומלץ לווסת את פעילות המתקן, כך שיעצור את הפעילות מדי פעם, בפעולה זו אתם נותנים לאף שלכם "לנוח" וכך לא תאבדו את עוצמת הריח באופן אישי. כאשר אנו מריחים באופן קבוע את אותו הריח, בשלב מסויים אנו מתחילים לאבד את עוצמתו ו/או להפסיק להריח אותו, לכן חשוב לדעת לכוון את המתקן בצורה נכונה ויעילה.

סיכום

בכל החלטה ולפני רכישת מפיצי ריח לבית, מומלץ להתייעץ עם נותן השירות ו/או המתקין אצלכם בבית כדי שתוכלו למקסם את יכולות המתקן ופיזור הריח. נקודה חשובה נוספת, בדרך כלל מתקן אחד מספיק לחללים של בית מכיוון שאנו לא נרצה לבשם את החללים של חדרי שינה, בדרך כלל מומלץ לבשם את החלל המשותף בבית (כניסה, מטסח, סלון ופינת האוכל)


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה