שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2533
מאמרים: 7569
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 
מהו ייבוש חול רטוב מתחת לרצפה? רצפה של בית או דירת מגורים מבוססת על מצע תחתון שמחזיק אותה מלמטה. הוא עשוי  להתבסס על חצץ או על חול. במידה ובדירה יש מצע חצץ, אם הוא רטוב בשיעור של 3% ומעלה, הרצפה תהיה זקוקה לייבוש, ובמקרה של חול, רטיבות של 6% ומעלה תצריך זאת. במאמר זה נעבור על שלבי הייבוש המלאים בתהליך.
המשך קריאה
איך לבחור את המוביל המתאים להובלות קטנות ולחסוך כסף
המשך קריאה
במיקום הנחשק ביותר במרכז העיר, קרליבך 4, גני שרונה, תל אביב, סמוך לאין ספור מוסדות חינוך, תרבות ובילוי ממתינה לכם איכות חיים יחידה מסוגה בישראל. בואו להיות חלק מהקהילה המדהימה של גינדיTLV
המשך קריאה
איך תדעו שאתם בוחרים נכון - קבלן לאיטום גגות? מתלבטים לגבי הדברים שתצטרכו לבדוק על מנת להבטיח שאתם בוחרים קבלן איטום מוביל? זה לא צריך להיות מסובך. אם  תדעו להתייחס למספר פרמטרים חשובים, תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים בתבונה.
המשך קריאה
למי זה לא קרה, ולצערנו ממשיך לקרות שאנו מגיעים הביתה ואנו מגלים שהמפתח לדירה אבד, מה עושים ולמי פונים?
המשך קריאה
מדוע כדאי להזמין מנעולן ובאיזה תחומים המנעולנים במרכז מתמחים
המשך קריאה
בבחירת חברת ניקיון עליכם לעמוד על מספר משתנים לפני ההתקשרות, האם אזור השירות של החברה תואם, האם החברה בעלת ניסיון, מה המקצועיות שלה, עם מי החברה עובדת כיום ומי יכול להמליץ עליה בהתאם יש לבקש רשימת ממליצים, יש גם לתת את המבט על היחס לעובדיה שכן הדבר יתבטא בטיב השירות
המשך קריאה
לאמד מפתח של רכב זה לא כל כך נעים, אבל לא לדאוג, לתושבים בקרית מלאכי ובית שמש יש מנעולן המתמחה בתחום הרכב לרשותכם.
המשך קריאה
מנעול חכם לדלת הכניסה היא אחת הדרכים היעילות ביותר להגן על הבית שלכם ומאז שהמנעולים החכמים יצאו לשוק, יש ויכוח מתמשך האם הם בטוחים יותר מאשר מנעולים מסורתיים. אנו הולכים להסתכל על כמה יתרונות והחסרונות של מנעולים חכמים ומסורתיים ונבדוק מה בטוח יותר.
המשך קריאה
מנעולן בתל אביב... יום שישי בבוקר, סוף סוף השבוע נגמר, אתה בבית שלך מנסה להזדרז, שותה את כוס הקפה החם בזמן שאתה בודק את עצמך במראה - אתה נראה טוב בהתחשב בכך שרק קמת. אתה מאחר..
המשך קריאה
1-10 מתוך 939 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה