שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מרפסות תלויות מפלדה


ברגמן
 
 

מרפסות תלויות מפלדה

מרפסות תלויות המיוצרות מפלדה הפכו בשנים האחרונות לאחת מתוספות הבנייה הפופולאריות ביותר במבנים בהם הדיירים מעוניינים בהצבתן של מרפסות שמש. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב אודות מרפסות אלו.

מרפסות תלויות המיוצרות מפלדה- התאמה פונקציונאלית לרוב סוגי המבנים

הסיבה העיקרית לפופולאריות הרבה להן זוכות המרפסות התלויות המיוצרות מפלדה טמונה בעובדה שמפרסות אלו מותאמות לרוב סוגי מבני המגורים בישראל. מרפסות תלויות המיוצרות מפלדה הן מרפסות המתחברות למבנה ללא צורך בעמודי תמך המיועדים לנשיאת העומס, וזאת בניגוד למרפסות המיוצרות מבטון שאינן יכולות להתאים לכל מבנה מגורים בו נדרש להציב את המרפסת.

סיבות נוספות ההופכות את המרפסות התלויות המיוצרות מפלדה לפופולאריות בענף כוללות בין היתר:

·         הליכי עבודה קצרים –תהליך הצבתה של מרפסת תלויה המיוצרת מפלדה אורך בממוצע כארבעה חודשים וזאת בניגוד לתהליך הצבתן של מרפסות בטון היכולות שזמן העבודה לצורץ הצבתן אורך בין עשרה חודשים לשנה.

·         עבודת שטח ממוקדת יותר- התקנה של מרפסות תלויות מפלדה הינו הליך עבודה אשר איננו כולל יציקות בטון מורכבות ולכן פעולות ההתקנה הינן ממוקדות, קצרות וסטריליות יותר.

·         מינימום הפרעה לשכנים- התקנתה של מרפסת תלויה המיוצרת מפלדה איננה מלווה בעבודות קדחתניות העלולות להוות מטרד לשכנים לאורך זמן.

·         ייצור מתקדם – המרפסת התלויה מפלדה מיוצרת במפעלי ייצור מתקדמים בהם מושם דגש על הבטחת איכות של המוצר ועמידתו של התקנים המחמירים ביותר. ברוב המקרים, חלקי המרפסת מגיעים לאתר ההתקנה כאשר הם מוכנים להרכבה מהירה וממוקדת.

·         חוזקה מצד אחד והפחתת העומס על יסודות המבנה מצד שני- מרפסות פלדה הן מרפסות "קלות" יותר ממרפסות בטון אך יחד עם זאת מדובר במרפסות חזקות ובעלות עמידות לאורך שנים. הצבתה של מרפסת פלדה איננה מוסיפה עומס על המבנה ויסודותיו.

·         ללא עמודים אנכיים החוסמים את הנוף, האור והאוויר- מרפסות תלויות הן מרפסות הנבנות ללא צורך בעמודי תמך אנכיים, וכפועל יוצא מכך, המרפסת איננה מוקפת בעמודי קונסטרוקציה ואיננה חוסמת או מגבילה את הנוף הנשקף ממנה.

·         עמידות לאורך שנים- מרפסות פלדה מיוצרות מחומרי פלדה העוברים תהליך כימי (גילוון) המיועד בין היתר לצרכי מניעה עתידית של היווצרות חלודה. כפועל יוצא מכך, חומרי הגלם מהם מיוצרת המרפסת הינם בעלי עמידות לאורך שנים ארוכות והם אינם עתידים להחליד או להוות מצע לקורוזיה.

·         רמת גימור פונקציונאלית בהתאם להעדפות הסטייל של הלקוח- את מרפסות הפלדה ניתן לרצף באמצעות משטחי דק, אריחי פורצלן וכל אריח ריצוף אחר התואם את טעמו האישי של הלקוח.

 

 

 

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה