שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

משאבות ביוב


רוני רונאל
 
 

 

השימוש הנעשה במשאבות ביוב הוא גדול ומגוון ומכיוון שגם ישנם גם סוגים שונים של משאבות המותאמות לפי הצורך. היום ניתן אפילו לרכוש בכמה מאות שקלים משאבות ביוב ולהשתמש בהם בצורה עצמאית וללא הצורך בשימוש באינסטלטור עצמו, אך לפעולה מן הסוג הזה יכולות להיות גם השלכות לכיוונים אחרים. במאמר זה נלמד מעט על משאבות ביוב וכיצד הן עובדות ומה המטרות לשמן הן מגויסות, בנוסף לכך נבין את סוגי המשאבות הקיימות בשוק ואופן השירות בו הן ניתנות.

 

שימוש עצמאי במשאבות ביוב – אפשרי אך מסוכן

משאבות ביוב הן כלי ומכשור לא יקר יותר מדי והן בהחלט יכולות לסייע לנו לבצע פתיחת סתימות חזקות ומורכבות קצת יותר מכאלה הדורשות רק שימוש בפומפה לצורך פתיחתן. במקרים שבהם אנו מנוסים בשימוש בכלים מהסוג, ייתכן ואף נוכל לקחת אחריות ולחסוך קצת כסף על תשלום לאיש מקצוע ולנסות להשתמש במשאבות ביוב בכוחות עצמנו תוך שאנו מנסים לפתוח את הסתימה.

המשאבות הללו מסוגלות גם לשאוב בלחץ אוויר את המים מהביוב וגם לגרוס ולטחון דברים במידת הצורך. ישנן משאבות גדולות יותר שנחשבות להרבה יותר יקרות ואף מאסיביות, משאבות אילו מסוגלות לשאוב בעוצמה הרבה יותר חזקה ומתאימות למצב שבו הצורך בשאיבה הוא במקרה חמור מאוד של סתימה חזק ביותר, אך ברבות המקרים שבהם נוצרת סתימה בביוב, משאבות ביוב קטנות בהחלט יכולות לעשות את העבודה נאמנה. השימוש תמיד יהיה עדיף באמצעות אינסטלטור שיספק עבורכם את השירות כיוון שהוא מנוסה בתפעול המכשיר ויידע בדיוק כיצד לתעל אותו לטובת שירות מוצלח ואיכותי שלא יזיק או יפגע לכם בצנרת. פעולות בצורה לא אחראית ומרושלת יכולות לגרום להישנות של מקרים בהם נוצרות סתימות או אפילו לפיצוצה של הצנרת ואז העלויות תהיינה גדולות בהרבה. אינכם רוצים להיתקל במצב כזה מראש, על כן נסו להימנע משימוש במשאבות ביוב עצמאית ובמידה ומתרחשת לכם סתימה בבית – הרי שהזמינו מייד אינסטלטור שיבצע עבורכם את העבודה.

 

שימוש במשאבות ביוב טבולות

כמו שכבר התחלנו לומר, ישנם סוגים שונים של משאבות ביוב וביניהן ניתן למצוא גם משאבות ביוב טבולות – משאבות אלו מסייעות בדרך כלל במקרים של הצפות או צורך של פינוי מים ממקום מסוים.

המשאבות במקרה הזה לא ממש מיועדות לטחון פסולת ובעיקר מתבססות על לחצי האוויר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה