שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

משרדים להשכרה – הדרך הנכונה לחפש


סטאטוס

סטאטוס יועצי נדל"ן – משרדים להשכרה ,משרדים למכירה, נכסים מניבים,שיווק משרדים,קבוצות רכישה . באתר מחירון משרדים, ומנוע חיפוש משוכלל, מצולם, ומעודכן עם שפע של משרדים להשכרה ולמכירה  בתל אביב ,ברמת גן, בבני ברק.

סטאטוס יועצי נדל"ן

מגדלי טויוטה, יגאל אלון 65, תל אביב-יפו

www.status-ltd.co.il |  status@status-ltd.co.il

טלפון: 03-5624433 |  פקס: 03-5612468

 
 

בין אם מדובר במשרד באזור המרכז או בפאתי הגרעין, בין אם מדובר בהשקעה ארוכת טווח או בחיפוש אחר נכס לרכישה, בין אם יש צורך בהרחבת סניפי החברה ומציאת משרדים להשכרה לצורך העניין, על החיפוש להתבצע תוך השקעת זמן וריכוז, סבלנות וכמובן – על ידי גוף המתמצא בתחום ומכיר את האזורים השונים והתקנות העירוניות בהם.

 

חיפוש אחר משרדים להשכרה או משרדים למכירה מצריך את המחפש להשקיע את מיטב זמנו במציאה של הנכס ההולם והמתאים ביותר לצרכיו. מדובר בתיזוז פיזי ממקום למקום, בירורים והשוואות ולא פחות מכך, הכרה של התוכניות העירוניות המקומיות. לצורך הדוגמא, בנייה של כביש ראשי בסמוך לנכס עלולה להוריד את ערכו פלאים, ולכן בירור אודות תכנונים עתידיים של המועצה העירונית במקום הכרחיים. כמוהם, גם בירורים אודות התקנות העירוניות בדבר מידות השטח ותקינותן, גובה הארנונה ונכונותה, איתור ליקויים שונים בנכס עצמו ואומדנם בהערכה כספית, ועוד.

 

מידע זה הוא שיקבע את רווחיות הנכס כעבור שנים מספר, ימנע אפשרות של הפסד בגינו ויבטיח כי מדובר בהשקעה בטוחה. למעשה, שוק הנדל"ן מציע כיום לא מעט אפשרויות מניבות ורווחיות להשקעה, ביניהן נכסים מניבים שונים הנאמדים בסכומים מכובדים ביותר. התמצאות בתחום תבטיח כי מחיריהם של נכסים אלו לא ירדו גם בעוד כמה עשרות שנים ויבטיחו את הביטחון כי אכן מדובר בהשקעה חכמה.

 

אין ספק שמדובר בתחום בו הידע וההתמצאות הכרחיים. בחירת נכס ללא הכרת הפגמים שבו, ידוע כי עלולה לגרום לשאט נפש עצומה, אולם לא רק. כאשר מדובר בתפעול של עסק קיים – אזי הניהול והתפקוד השוטפים הופכים קשים יותר ולא נוחים. אם מדובר במפעל, ליקוי קטן יכול להסב נזקים שאין להשיבם על כינם. חיפוש אחר משרדים להשכרה    מחייה את הכרת התחום על בוריו, בין שמדובר במחסן לוגיסטי ובין אם מדובר במשרדים להיי טק, מפעלים או דירות להשכרה, אולמות וכיוצא באלו – נכסים מניבים טומנים בחובם הרבה פרטים מהותיים וחשובים, שבלעדיהם שכירת הנכס תהא בגדר סיכון כלכלי.

 

חברה מקצועית המנוסה באיתור משרדי להשכרה ויכולה להציע מניסיונה העשיר, מהיכרותה את התחום ולהשקיע את מרב הזמן הדרוש למציאת הנכס המתאים- תבטיח מציאת משרדים להשכרה או למכירה שיניבו את הרווחים הרצויים


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה