שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

משרדים להשכרה, שיקולים


איציק דר
 
 

חיפוש אחר משרדים להשכרה לעולם איננה משימה קלה במיוחד ואולי קשה אפילו יותר מאשר חיפוש אחר דירה. הרי כאשר אנו מחפשים דירה, אנו מחפשים לתת מענה לצרכים של משפחה, וגודלה של משפחה ממוצעת בישראל הוא 5 נפשות. בעסק לעומת זאת, כאשר אנו מחפשים משרדים להשכרה ואדרבה אם אנחנו מחפשים השכרת משרדים בתל אביב המשמשת כמרכז העסקים של ישראל, הופכת המשיכה לקשה עוד יותר שכן יש צורך לתת מענה לרצונות וצרכים של עשרות ולעיתים אף מאות עובדים.

לכן, לפני שמתחילים בפועל לחפש משרדים להשכרה, כדאי לתת את הדעת למספר נקודות חשובות אשר בלעדיהן צפוי המסע שלנו למציאת השכרת משרדים להשכרה בכלל או השכרת משרדים בתל אביב לאסון של ממש.

אזור ותחבורה

הגדירו מראש את האזור המועדף עליכם שבו תחפשו משרדים להשכרה. בררו מראש היכן גרים רוב העובדים. אם מחפשים השכרת משרדים בתל אביב, יש לתת את הדעת מראש לכמות הזמן שיקדישו העובדים כדי להתנייד הלוך חזור בין מקום המגורים למקום העובדה. ככל שהמרחק יהיה קצר יותר והמיקום של ה משרדים להשכרה קרוב יותר, כך תחסכו זמן וכסף. חשוב גם לקחת בחשבון שכאשר מחפשים משרדים להשכרה לא כל הלקוחות ינדדו עם העסק.

מה באזור

נכון שהמשרדים בהם אנו יושבים כרגע קטנים לנו והארגון התרחב ופשוט אין ברירה אלא להתחיל לחפש במודעות השכרת משרדים בתל אביב, כי פשוט אין ברירה. אבל חשוב גם לקחת בחשבון את הסביבה. האם באזור שבו אנו מחפשים משרדים להשכרה יש בתי קפה ומסעדות באזור? האם האזור שקט או מעל לכביש סואן? מה המרחק בין ה משרדים להשכרה המוצעים לנו לבין הבנק, הדואר ושאר העסקים התומכים להם אנו זקוקים.


 
 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה