שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

משרדים למכירה – קנייה לשם הפקת רווחים


סטאטוס

סטאטוס יועצי נדל"ן – משרדים להשכרה ,משרדים למכירה, נכסים מניבים,שיווק משרדים,קבוצות רכישה . באתר מחירון משרדים, ומנוע חיפוש משוכלל, מצולם, ומעודכן עם שפע של משרדים להשכרה ולמכירה  בתל אביב ,ברמת גן, בבני ברק.

סטאטוס יועצי נדל"ן

מגדלי טויוטה, יגאל אלון 65, תל אביב-יפו

www.status-ltd.co.il |  status@status-ltd.co.il

טלפון: 03-5624433 |  פקס: 03-5612468

 
 

משרדים להשכרה– עסקאות נדל"ן משתלמות

בקבוצה של נכסים מניבים, כלומר נכסים אשר נקנים לשם השכרתם לאחרים מצויים: בניינים דירות, בניינים משרדים, מגרשים, תחנות דלק, אולמות אירועים, דירות, משרדים ועוד. 

אותם אנשי עסקים אשר קונים משרדים להשכרה, עושים זאת כהשקעה כלכלית לכל דבר ועניין. היום, כאשר הריבית במשק כל כך נמוכה – לא יותר מ- 2% על פיקדונות, והתשואה מהשכרת דירות נעה בסביבות ה- 3% לשנה, הרי שמשרדים להשכרה יכולים לתת תשואה גבוהה של 8% לשנה ואף יותר. אנשי עסקים רבים אף לוקחים משכנתא בכדי לממן את קניית הנכס המניב, ולא משתמשים בהשקעה מהון עצמי שברשותם.

חישוב התשואה  של נכסים מניבים

דמי השכירות שגובה בעל הנכס מאנשי המשרדים ששכרו אותם אצלו, מצטברים לסכום בו קנה את הנכס, וממשיכים לזרום לכיסו כרווח נקי (אולי לשם קניית נכסים מניבים נוספים).

חישוב התשואה מנכס נעשה באופן הבא: בתרגיל חילוק, מחלקים את סכום ההכנסה השנתית מהנכס במחיר קנייתו. לדוגמא: אם נכס נקנה במחיר של מיליון שקלים, וההכנסה החודשית ממנו עומדת על 8,000 ₪ בחודש, שהיא 96,000 ₪ בשנה, התרגיל לחישוב התשואה הוא: 0.096 =  1,000,000 : 98,000, ובאחוזים: 9.6%. אם נלקחה משכנתא לצורך קניית המשרדים, צריך לחשב גם את הריבית המושתת עליה, ומשולמת על ידי קונה הנכס.

תוך כ- 10 שנים יחזיר הנכס את ההשקעה שבקנייתו, ומאותו רגע הבעלים ירוויח מאותם משרדים להשכרה.

רווחים ממשרדים להשכרה

בכדי שיתממש הרעיון ש- משרדים להשכרהאכן יניבו את התשואה שמצפה מהם אותו איש נדל"ן שקנה אותם, עליהם להיות מושכרים כמה שיותר זמן. לכן, מומלץ להשכיר אותם לחברות חזקות ולמשרדים ממשלתיים, שהם לקוחות אמינים, ובנוסף, הם חותמים על חוזי שכירות ארוכי שנים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה