שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 
טכנולוגיה יציבה בבנייה, אשר מתאימה לבניה ירוקה ולתוספות של מבנה קיים. בניה באמצעות קונסטרוקציות פלדה חזקות בעלות תו תקן ישראלי. שיטת הבנייה המתקדמת של חברת נירים בניה בטכנולוגיה מתקדמת
המשך קריאה
ישנם מספר מנעולים לדלת הבית, ועליהם נדבר במאמר זה
המשך קריאה
עכשיו כשהחורף בפתח, אחד הסיכונים שניצבים מולנו הוא שיטפונות והשפעתם על מבני מגורים משותפים. כל חברת ניהול ואחזקת מבנים צריכה שתהיה לה תכנית מגירה שמטרתה להפחית את הסיכון לשיטפון, לצד הפחתת הסיכון לנזקי שיטפונות בנכסים. הטיפים הבאים יעזור לכם להתמודד בהצלחה עם עונת הגשמים.   
המשך קריאה
ניקוי מזרונים עם סודה לשתייה כל הטיפים הכי שווים לניקוי מזרון בצורה המושלמת ביותר, וכן מה עליכם לעות כאשר הסודה לא בדיוק עוזרת במאה אחוז. 
המשך קריאה
ישנם לא מעט תקלות בדלת הבית, בכתבה זו אני נותן מספר תרחישים שיש לנו עם הזמן בדלת הבית
המשך קריאה
מספר תובנות וטיפים לגבי מנעולן רכב ומדוע חשוב להזמין מנעולן טוב הקרוב אליכם
המשך קריאה
דירות חדשות בפרויקטים חדשים ומצוקת הקונים עם הקבלנים.
המשך קריאה
אגרונומיה היא המדע והטכנולוגיה של ייצור ושימוש בצמחים למזון, דלק וסיבים. אך לא רק, אגרונום עוסק גם כן בתחום שימור עצים, כריתה או העתקה שלהם במידת הצורך. התחום מציג את החקלאות מנקודת מבט הוליסטית משולבת.   
המשך קריאה
השכרת מחסנים בתל אביב לזמן קצר או ארוך, אם מדובר בחברה או באופן פרטי. חשוב לבחור חברת אחסנה מקצעוית שתדע לתת מענה לכל מצב. ערכנו עבורכם טיפים לבחירת מחסן להשכרה
המשך קריאה
שוב לדעת שיש לא מעט תקלות נפוצות במיוחד עליהן כל אחד יכול להתגבר לגמרי בעצמו. תקלות אלה על פי רוב נחשבות לשכיחות במיוחד ובכל זאת ישנם לא מעט אנשים אשר בוחרים להיעזר בשירותיו של טכנאי המזגנים.
המשך קריאה
1-10 מתוך 948 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה