שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מתכננים לקדוח בטון? קראו דברים חשובים שעליכם לדעת!


phaza
 
 

מדוע יש להזמין עבודות של קידוח בטון?

אחד החומרים החזקים ביותר שאנו מוצאים כיום במבנים, זהו הבטון. הבטון משמש אותנו לשורה ארוכה מאד של עבודות בעת הקמת המבנה - בהנחת היסודות, בהנחת הצנרת, בהנחת הקריות, הריצוף, הגג ועוד חלקים רבים מאד. הבטון הוא גם חומר יציב, שיכול להישאר עשרות שנים ללא בעיות או ללא שחיקה. כל זה טוב ויפה, עד אשר מגיעים לרגע שבו אתם מבינים שעליכם דווקא לקדוח בבטון. אבל למה בעצם שתרצו להזמין עבודות של קידוח בטון? יש לכך כמה סיבות טובות שכדאי להכיר.

 

כמה עבודות קידוח לדוגמה

כשצריך לבצע מעברים של תשתיות - במידה ואתם מעוניינים להניח תשתיות חדשות בבית שלכם, או בכל מבנה אחר, חובה להיעזר בשירותי קידוח בטון. כאחרת, כאשר תרצו להניח תשתיות של מים, של חשמל, של ביוב או של גז - אתם תהיו בבעיה רצינית מאד, שכן לא תמיד אתם תמצאו חלקים חשופים מספקי כדי להעביר בהם את הצנרת. במקום לשבור את כל הקירות, הפתרון של קידוח הבטון הוא הרבה יותר יעיל והרבה יותר מהיר ומדויק.

בעת התקנת ארובות - האם אתם מעוניינים להתקין ארובה בבית שלכם? אם כך, עליכם ליצור את החורים המתאימים בגג וליצור את התשתית המתאימה לכך - וכמובן שאת כל העבודות הללו, אפשר לבצע אך ורק באמצעות קבלני עבודה של קידוח בטון. למותר לציין גם כי אם ברצונכם להתקין קולטי אדים מסוגים שונים - תוכלו לעשות זאת רק באמצעות עבודות קידוח.

כשצריך לעבור דרך עמודי הבטון - יש לא מעט מקרים בהם תרצו לבצע קידוח בטון בעמודי הבטון שיש במבנה - למשל כאשר רוצים לבצע תמ"א 38, ואז יש צורך כמובן בכלים המתאימים ובניסיון המקצועי ההולם.

 


לא פעם ולא פעמיים

כעת אפשר להבין, שאתם תצטרכו להזמין את אנשי המקצוע המתאימים לא פעם אחת בלבד בחייכם ואפשר שגם בעתיד תרצו לשמור איתם על קשר - ולכן רצוי שיהיה לכם טלפון זמין של איש מקצועי מהתחום.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה