שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מתנות לראש השנה


גיא צפריר

גיא צפריר - מנהל תוכן - web-tea, קידום אתרים מקצועי

 
 

ראש השנה הוא זמן נפלא להתחדשות, התרעננות והתחלות חדשות. המנהג היפה של הענקת מתנות לחג מאפשר לנצל את התאריך גם לרענון הקשר עם בן זוג או ידיד, או לתת לעובדים בחברה את התחושה שההנהלה מוקירה את תרומתם לעסק. מתנה לראש השנה אינה חייבת לעלות הרבה כדי לסמל את תחילת השנה, וישנן שפע של אפשרויות מהן ניתן לבחור מתנות לראש השנה הן באופן פרטי והן כחלק מחלוקת מתנה לחג לעובדים.

 

ראש השנה הוא חג עשיר בסמלים ובהתאם לכך גם המתנות לחג זה משלבות בדרך כלל תפוח בדבש, רימון ודג כאלמנטים קישוטיים כגון צלחות בצורת דג, פסלי רימונים גדולים וכדומה. מתנה לראש השנה יכולה להתייחס לארוחת החג המסורתית ולכלול למשל צלחות הגשה מעוטרות, מפות שולחן, פמוטים ואפילו מכשירים לפריסת תפוחים. מקומות עבודה רבים מחלקים חבילות שי בתור מתנות לחג, כשחבילות אלו כוללות מצרכים הדרושים לארוחת החג כמו יין, דבש, ממתקים ועוד.

 

סוג נוסף של מתנה לראש השנה אשר קשור לתחילתה של השנה החדשה הוא יומנים ולוחות שנה דקורטיביים. אין כמעט סוף למגוון של לוחות אותם ניתן להעניק בתור מתנות לחג, החל מנופי ארץ ישראל, דרך ציורי אמנים ועד לגינות פורחות. לוחות שנה יכולים לשמש אמצעי לקידום מכירות לעסקים, שיכולים להזמין באופן מיוחד לוח שנה עם לוגו ותמונות של מוצרי החברה וכדומה. ישנם גם לוחות שנה המכילים גימיקים כגון אפקטים של תלת מימד, ועוד ועוד.

 

מתנה לראש השנה יכולה להיות הזדמנות מצויינת להידוק הקשר עם קרובים ומכרים בחוץ לארץ. אפשר לבחור מתנות לחג המדגישות אלמנטים יהודיים או ישראליים, כגון מעמד מפיות בצורת מגן דויד, ספרי מתכונים של המטבח הישראלי, חמסה מעוטרת ומתנות דומות. כמובן שכאשר מייעדים את המתנה למשלוח לחו"ל צריך לקחת בחשבון כי לקראת החג ישנו בדרך כלל עומס גדול בסניפי הדואר, ולכן כדאי שלא לחכות עם בחירת המתנה לראש השנה לרגע האחרון.

 

בעיקר כאשר מתכננים קניית מתנות לחג למספר רב של בני משפחה או עובדים, חשוב מאוד להחליט מראש על התקציב שמייעדים לכך. אם התנאים מאפשרים זאת ניתן להשקיע במתנות יוקרתיות כמו מארזים של כלי מטבח איכותיים, אך אפשר למצוא גם מתנות זולות יותר כגון פמוטים, מעמדי עטים דקורטיביים, ליקר ועוד. חשוב לזכור כי מתנה לראש השנה אינה חייבת להיות יקרה כדי לרגש, ופעמים רבות מספיקה עצם נתינת תשומת הלב לבדה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

minu אומר :
hello   05/05/2014


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה