שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

מתקני מים רבים ובינהם מיניבר יעזרו לנו להגיע לחיים בריאים ונטולי אבנית


אושר

קופירייטינג

 
 

נוכחות האבנית בביתנו והדרך להיפטר ממנה

מיניבר ועוד מתקני מים חמים קרים הם הדרך הנכונה לשמור על החיים שלנו מנוכחות של אבנית. אבנית היא השכבה הנוצרת במכשירי חשמל או גופים שבאים במגע עם מים חמים או בהם נוצרים מים חמים. אבנית גם מצויה במים שאנחנו שותים ועלינו להימנע ממנה. אבנית הינה לא חומר שגוף האדם אמור לעכל ועל כן עלינו להישמר היטב ממגע עם אבנית ובייחוד לשים לב לנוכחות של אבנית במכשירנו הביתיים כגון קומקום חשמלי או סירים בהם מורתחים מים.

מיניבר – הכי זמין וטוב שאפשר ומסיר את האבנית מחיינו

מיניבר זהו אחד מסוגים רבים של מתקני סינון מים שנמצאים היום כמעט בכל בית נוכח מודעות גוברת למצב המים בישראל ונוכחותה של אבנית וחומרים מזיקים אחרים במי השתיה שלנו. מיניבר זהו בר מים קטן שאותו אתם יכולים לשים בכל מקום – בגן, בבית הספר, באולמות כנסים, וכן... גם בבית על השיש כך שיהיה הכי זמין שאפשר. מיניבר הינו מכשיר פשוט, נוח לתיפעול ואינו דורש תחזוק קשה מדי. מיניבר זהו הפיתרון המושלם לכל מי שמבקש מתקני מים חמים קרים בנוחות משתלמת ונטולת חומרים מזיקים כמו אבנית.

מיניבר זוהי הדרך הנכונה להיפטר מאבנית

כאמור, מיני בר ועוד מתקני מים חמים קרים הם הדרך הבריאה ביותר לחיים נטולי אבנית. מתקני מים חמים קרים ובינהם מיניבר, פועלים באמצעות פילטר שמסנן עבורינו את מי השתייה החמים או הקרים, וכך מפחית מגופנו מגע עם אבנית. גם מכשירי החשמל יוצאים נשכרים מכך, כיוון שמיניבר יכול לחמם מים עד רתיחה וניתן גם להתקין מסנני מים ביתיים שימנעו הגעת אבנית לצינורות ולברזים בביתנו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה