שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

נא להכיר פרקט במבוק מוצר חדש בעיר


יורם פרקט

 

יורם פרקט מכירה והתקנה - טל:  050-9911998

שיווק מכירה והתקנת פרקטים  20  שנות נסיון והמלצות

אולם תצוגה לכל סוגי הפרקטים

 

 יורם פרקט האתר

 

 

 

 
 

נא להכיר פרקט במבוק מוצר חדש בעיר

 

מה זה במבוק בכלל ? במבוק הוא החיזרן בשפה העברית הוא בעצם משפחה של צמחים רב שנתיים ירוקי עד שצומחים בצורה של קנים - קני במבוק במקומות שונים . נדמה שאין מי שלא מכיר את הבמבוק ממוצרים שונים לבית ולעסקים.  רהיטים שונים שמיוצרים מקני במבוק, שערים וגדרות במבוק והצמח הכי מוכר הוא הלאקי במבוק  צמח נוי שמגיע מהמזרח הרחוק ומסמל ברכה הצלחה ומזל.

הבמבוק הגיע גם לענף הפרקטים שבו כל הזמן יש חידושים ופרקטים מבמבוק הפכו טרנד אופנתי ומבוקש.  במאמר זה נרחיב על פרקט במבוק לסוגיו השונים, נסביר מה מיוחד בפרקט במבוק שהוא מבוקש כל כך, ממה עשוי בעצם בפרקט במבוק, כמה עולה פרקט במבוק ומה עלות עבודות התקנת פרקט במבוק.

צמח הבמבוק אינו עץ אבל עושים בו שימוש דומה לעץ  גם לריהוט וגם לפרקטים  בגלל עובי אורך וחוזק קני הבמבוק. אולם שמדובר על פרקט במבוק מדובר בעצם על סוגים שונים שנבדלים אחד מהשני גם בסוג בפרקט במבוק עצמו וגם במחיר פרקט במבוק.

פרקט במבוק טבעי אמיתי הוא פרקט שמיוצר מקני הבמבוק ומעובד לצורה של לוחות פרקט במבוק גושני.

פרקט במבוק שכבתי הוא פרקט שמיוצר ממספר שכבות לרוב פרקט תלת שכבתי או דו שכבתי שהשכבה העליונה היא מבמבוק.

פרקט במבוק סינטטי. למעשה זה בכלל לא עשוי מבמבוק אלא רק דמוי במבוק בדוגמא ובצבע העליון. מדובר בפרקט למינציה סינטטי שמדמה פרקט במבוק במראה שלו.

בכל אופן כל סוגי פרקט במבוק כמו שהסברנו אהובים מאד על לב הצרכן הישראלי ומבוקשים מאד. יש לפרקט במבוק יתרונות חשובים שהופכים אותו למוצר טוב, פרקט במבוק הוא עמיד, חזק, פרקט במבוק נחשב מוצר ירוק והחזרה למוצרים ירוקים ולבנייה ירוקה תורמת להעלאת קרנו של פרקט במבוק. פרקט במבוק יש גוונים וצבעים שמאפיינים את הבמבוק שמתאימים מאד לסגנונות עיצוב שונים לבית.

למרות שיש זנים רבים של קני במבוק בעולם, פרקט במבוק מגיע לרוב בשני צבעים מאפייינים עיקריים, פרקט במבוק צהוב  ופרקט במבוק אדום . כאן המקום להזכיר כי פרקט סינטטי שהוא פרקט למינציה דמוי במבוק שמיוצר  בצורה תעשייתית ניתן למצוא בצבעים וגוונים שונים נוספים כיד הדמיון הטובה. 

פרקט במבוק צהוב גוון הפרקט במבוק המוכר והמבוקש ביותר. צבע פרקט במבוק צהוב אינו כהה מידי וגם אינו בהיר מידי כמו פרקט לבן ונותן אפקט טבעי וכפרי שמתאים לכל בית.. 

אפשר למצוא פרקט במבוק בגוון צהבהב בהיר או  פרק במבוק בגוון כהה יותר בהתאם לסוג פרקט והגימור שעליו, לדוגמא פרקט במבוק בגימור לכה יהיה כהה יותר מפרק במבוק טבעי.

לפרקט במבוק אדום יש ייחוד ואופי אחר והוא יכול להעניק תחושה יוקרתית ומיוחדת לבית ולעסק. גם במקרה זה ניתן למצוא פרקט במבוק אדום בגוונים מעט שונים החל ממפרקט במבוק  אדום, חום בהיר או כהה בהתאם לסוג הפרקט והגימור שעליו. 

אם  אתם אוהבים פרקט במבוק קריטריונים לבחירת פרקט במבוק הם התקציב העומד לרשותכם, סוג הפרקט במבוק המבוקש על ידכם בהתאם ליכולת הכספית וסוג הגימור אם זה פרקט במבוק טבעי, פרקט במבוק גושני או פרקט במבוק תלת שכבתי. במקרה של פרקט במבוק למינציה פשוט מתמקדים בצבע האהוב, באיזה תוצרת פרקט למינציה דמוי במבוק זה ובאיכות הפרקט לפי דירוג קבוע מראש של פרקט למינציה.  

אם הכיוון  שלכם הוא פרקט במבוק גושני שהוא היקר ביותר מבין סוגי הפרקט במבוק או פרקט במבוק תלת שכבתי שהוא עדיין יקר יחסית אבל פחות מפרקט במבוק טבעי וגם ההתקנה שלו זולה יותר במידה שבוחרים בפרקט במבוק תלת שכבתי למשל ומרכיבים אותו בהנחה ללא הדבקה. 

חלופה זולה ועממית יותר אבל לא פחות טובה היא לבחור בפרקט למינציה במבוק וכאן המבחר גדול של פרקטים למינציה בגווני במבוק וגם המחיר זול יותר הן לגבי הפרקט עצמו והן לגבי עלות  התקנת פרקט במבוק למינציה.

לסיכום, אם  ה"לאקי במבוק" הוא צמח במבוק שמביא ברכה ומזל אז בוודאי רצפת פרקט במבוק  תביא לכם אותה ברכה והצלחה לבית ולמשפחה שלכם. תתחדשו. 

יורם פרקט מכירה והתקנה 

טל: 050-9911998

  

 

© כל הזכויות שמורות ליורם פרקט מכירה והתקנה.

  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה