שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

נזילות, רטיבות – צרה צרורה


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

קירות יכולים להיות הרסניים כשהם באים במגע עם מים. קירות רטובים הם פגיעה במראה האסטטי של הבית, פגיעה באיכות החיים, הם יכולים להיות מפגע בטיחותי, סכנה לבריאות והפסדים כספיים. לכן, חשוב לעשות איתור נזילות שתגלה ממה נובעת הרטיבות ולתקן בהקדם האפשרי.

רטיבות בקיר מפגע אסטטי ופגיעה באיכות החיים

רטיבות בקירות והכתמים שהם יוצרים, הם ראשית כל מפגע אסתטי ולכן פוגעים במראה הבית כולו. אם לא מטפלים בבעיה מיד כשהיא מופיעה, הרטיבות תהפוך לקילוף של צבע וטיח ולכתמי עובש וטחב מכוערים. אין כתמי רטיבות ללא נזילות, כל רטיבות משמעותה שיש דליפה של מים. בין אם זה בגלל מי גשמים או אם זה מצנרת פגועה. היות והמים לא יפסיקו לנזול בעצמם, יש לערוך בדיקת נזילות ולגלות את מקומה של הנזילה ולתקן אותה מיד.

רטיבות בקיר -  מפגע בטיחותי וסכנה לבריאות

רטיבות בקיר משמעותה שמים חדרו לתוך קירות המבנה וזה יכול להיות מפגע בטיחותי כי שם גם נמצאת תשתית החשמל שאסור לה לבוא במגע עם מים. אם מישהו מדיירי הבית מדליק את האור או מכניס תקע לשקע חשמלי הוא בעצם נמצא בסכנת התחשמלות והבית עצמו יכול להיות בסכנה כי יכולה לפרוץ שרפה. רטיבות בקיר שלא מטופלת בהקדם עלולה להתפתח לסכנה בריאותית, רטיבות הופכת במהרה לעובש ולטחב וזה פוגע באיכות האוויר שנושמים, הדבר מסוכן יותר לילדים מאשר למבוגרים. אם מופיעה רטיבות יש להזמין איש מקצוע שיבצע בדיקת רטיבות, יזהה את מקורה ויתקן את הנזילה, מחיר התיקון לא יהיה זול בוודאי אך אם משתהים ולא מתקנים מיד, נזקי הרטיבות יגדלו וגם הוצאות התיקון יגדלו.

איתור נזילות

בדיקת נזילות כדי לאתר נזילות היא פעולה חשובה מאד. תחום איתור הנזילות בבתים, עבר התפתחות משמעותית בשנים האחרונות בעקבות פיתוחם של אמצעים טכנולוגיים חדשניים שמקלים על זיהוי מקום הנזילה. אם בעבר היה צריך לפרק הרבה מרצפות כדי להגיע למקום הנזילה או לחצוב בקירות, בשנים האחרונות איתור הנזילות הפך מהיר, יעיל ואמין, האפשרות לגלות בדיוק רב את מקום הנזילה חוסך הרבה זמן וכסף.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה