שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ניקוי ארובת קמין על ידי מקצוענים


רוני רון
 
 

 

במקום להתאמץ, לקנות חומרים כימיים מתאימים לבעירה בקמין שינקו את דפנות הארובה, לפרק את הארובה של הקמין הביתי, לבדוק אם היא נקייה ואם לא לנקות אותה ביסודיות עם סמרטוט או עם כלי ניקוי מיוחדים וחומרי ניקוי מיוחדים, ניתן למנוע את כל הטרחה על ידי שכירת שירותיה של חברה מקצועית שמנקה ארובות.

 

ניתן לנקות את הארובה של הקמין הביתי באופן עצמאי. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי כאשר מנקים את הארובה לבד, במיוחד אם עושים זאת בפעם הראשונה, יכולים ללכלך מאוד את הבית עם פיח שיוצא מהארובה ועם שאר הלכלוך שהצטבר בה. כמו כן, יש צורך לפרק את הארובה או חלקים ממנה, דבר שדורש זמן ומאמץ.

 

חברה מקצועית אשר מתמחה בנושא של ניקוי ארובת קמין, ניקוי מנדפים וניקוי ארובות בקנה גדול יותר מזה של הקמין הביתיף יכולה לנקות את ארובת הקמין הביתי במהירות ובמקצועיות. חברות מקצועיות יכולות לנקות את הארובה גם בצורה שלא משאירה אחריה הרבה לכלוך ולא מטנפת לחלוטין את הבית עם הרבה פיח שחור.

 

חשוב מאוד לבחור חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום של ניקוי ארובת קמין או מתמחה בניקוי ארובות. לא כדאי לבחור חברת ניקוי כללית שלא יודעת בדיוק כיצד לנקות ארובות בצורה נכונה, מבלי לפגוע בהן. חשוב מאוד לא לוותר על תהליך הניקוי של הארובה וכל תקופה מסויימת לשכור את שירותיה של חברה מקצועית.

 

חברות המבצעות ניקוי ארובת קמין: איך לדעת באיזו חברה לבחור?

 

באתרים רבים בהם מפרסמות חברות ניקוי ארובות ובעלי מקצוע העוסקים בתחום זה גולשי האינטרנט יכולים לדרג את החברות על סמך הנסיון האישי שלהם עם אותן החברות. ניתן להסתמך על הדירוגים של גולשי האינטרנט וכך לדעת אילו חברות המבצעות ניקוי ארובת קמין מומלצות יותר ואילו חברות הן מומלצות פחות.

 

ניתן להכנס גם בפורומים אשר עוסקים באופן ממוקד בארובות, בקמינים ובניקוי ארובות. שם הגולשים לא פעם מחליפים המלצות בנוגע לאילו חומרים כדאי לקנות ואילו כלי ניקוי על מנת לנקות את הארובה לבד וגם מחליפים עצות בנוגע לחברות המומלצות ביותר אשר מנקות את הארובות של הקמינים הביתיים.

 

השוואת מחירים בין חברות המבצעות ניקוי ארובת קמין

 

לפני ששוכרים את שירותיה של חברה הנותנת את השירות של ניקוי ארובת קמין כדאי מאוד להשוות מחירים בין כמה חברות שונות אשר פועלות באותו איזור בארץ. ניתן לבצע השוואת מחירים זו דרך אתרים ייעודיים ברשת האינטרנט או לדבר עם הנציגים של כל אחת מהחברות ולשאול אותם איזה מחיר כל חברה גובה.

 

ניקוי ארובת קמיןיכול להיות דבר לא זול אם מחשבים את עלות קניית הסולר לקמין ואת מחיר התקנת הקמין. לכן, כדאי מאוד לבצע השוואת מחירים וכך לחסוך בצורה ניכרת במחיר ניקוי הארובה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה