שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ניקוי מזרון עם סודה לשתייה


דניאל כהן

דני

 
 

איך מנקים מזרון עם סודה לשתייה

אחת מהשיטות הקיימות לניקוי מזרון בצורה נכונה ובטוחה הוא לא אחר משיטת הסודה לשתייה, כידוע שעד לפני כמה שנים הסודה לשתייה הייתה פקטור משמעותי בהרבה תחומים בכלל ובתחום הניקיון בפרט. לדוגמא עם אתם סובלים מריח רע אשר נודף ממזרון שינה שמקורו יכול להיות מעובש או משתן או מזיעת גוף אדם וכל דבר אחר הגורם לריח רע אז סודה לשתייה זוהי אבקת פלאים שתוכל באמת לעשות לכם פלאים במזרן השינה שלכם. וזאת מכוון שה ph של הסודה לשתייה הוא יחסית גבוה ואף הסודה לשתייה עצמה היא אבקה אשר סופגת לתוכה את הכל הלכלוך המצוי בסביבתה.

סודה לשתייה איך משתמשים נכונה

אוקי אז הבנו שסודה לשתייה יכולה להועיל בביצוע ניקוי מזרון עם סודה לשתייה אך תכל'ס איך כדאי להשתמש ומתי היא הופכת ממועילה למזיקה. אז חשוב לציין שלצורך הסרת ריח רע וניקוי מושלם רצוי לא להתקמצן איתה ולשפוך כמות נדיבה על החלקים שאתם רוצים לנקות, וכן להשרות אותה לפחות חצי שעה על כל חלק שמייד לאחר מכן תצטרכו לשאוב עם שואב אבק מכוון שאומנם היא יכולה לנקות אך עם זאת היא עלולה ליצור כתמים לבנים על הבד שלכם לכן רצוי להשמע להוראות ובכך תוכלו להינות ממזרון נקי ונעים.

חברת ניקיון

אם בכל זאת לא הסתדרתם עם הליך הניקוי הביתי או שהסודה לשתייה לא עזרה במאת האחוזים ואתם מעוניינים לבצע ניקוי מזרונים מקצועי, הפתרון המושלם עבורכם הוא להשתמש בשירותיה של חברת ניקיון כזאת העוסקת בביצוע ניקוי מזרונים. לרוב חברות הניקיון קיים ציוד מתקדם אשר עובד בשיטת הזרקה ויניקה, הזרקת החומרי ניקוי עם מים, ולבסוף שאיבה עוצמתית של המים עם חומרי הניקוי יחד עם כל הלכלוך אשר הצטבר ונערם עם הזמן במזרון השינה שלכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה