שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ניקוי משרדים


אסף יהלומי
 
 

העולם של ניקיון משרדים , מתחלק לשורה של קבוצות ופרמטרים, בדומה לניקוי בתים, גם כאן אפשר למדוד את זה בצורות שונות. כאשר הדרך האולטימטיבית למדוד ניקוי משרדים הוא על פי גודל המשרד, אך תתפלאו לשמוע שזו לא הדרך היחידה לחשוב על ניקוי משרדים. 

מי אחראי על ניקיון משרדים

בשביל לדבר על ניקיון משרדים ובתי עסק, יש להתייחס תחילה לשאלה , מי עושה את זה ולמה דווקא הוא. כמו במקרה של ניקוי בתים, גם כאן זה מתחלק. בחנויות קטנות או משרדים קטנים, נעדיף לחסוך בעלויות, וננקה בעצמנו. כאן אנחנו אומנם חוסכים בכסף, אך לא כל אחד בנוי לזה, הן מבחינה פיזית והן מבחינת לוח זמנים.

בחניות ועסקים בינוניים, יעסיקו לא אחת גורם פרטי שיבצע עבורם את הניקיון. במקום להעסיק חברות ניקיון גדולות , הם יעדיפו עובד ניקיון עצמאי, שמגיע למקום , ביום קבוע ומנקה את המקום. ההסבר הוא שהמקום לא דורש עבודה של חברת ניקיון גדולה ועובד אחד הוא מספיק.

משרדים, עסקים גדולים, כבר יעסיקו חברות ניקיון כאשר גם כאן אנחנו נראה חלוקה לשתי קבוצות, יש מי שיעסיק חברת ניקיון קבלנית אשר תופיע במקום בימים קבועים, לעיתים אפילו כל יום אחרי העבודה, כדי לנקות. במקרה כזה מדובר על חברה שמתמחה בשורה של עבודות, כמו ניקוי חלונות ודלתות, ניקיון שיש, שטיחים מקיר לקיר ועוד.

אופציה נוספת היא להעסיק חברת ניקיון קבועה שפועלת במקום. כך החברה נהנית משירותי ניקיון כל הזמן. הבעיה במקרה כזה היא, שהעלויות גבוהות יותר, מאחר והעובדים נחשבים לעובדי החברה ויש לשלם להם תנאים סוציאליים, כמו כן צריך לקנות מכשירים ואביזרי ניקוי. העלות הכוללת של זה, יכולה להגיע למאות שקלים בחודש.

לסיכום, אם אתם בעלי עסק, חנות או משרד, שני החישובים שצריכים לעמוד לנגד עיניכם בכל הקשור לניקיון הם, מה העלות של שירותי ניקיון ומה משך הזמן שתאם מוכנים להשקיע בכך. מותר להניח שאם אתם עובדים בעבודה בכירה, תעדיפו להשאיר עבודה זו למי שמבין בעוד בעבודות אחרות, יהיה לכם קל יותר לנקות בעצמכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה