שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ניקוי משרדים - לשמור על הבית השני שלנו


אסף ברנר
 
 

עבור רבים מאיתנו, העבודה שלנו היא הבית השני שלנו. לכן, כמו שאנו מקפידים לשמור על ניקיון והיגיינה בחדרים השונים של הבית, כך רצוי שנעשה גם במקום העבודה שלנו. כל ארגון או חברה שמחזיקים מספר חדרי משרדים, ובטח שבבניין שלם, צריך לשכור שירותי ניקיון מקצועניים שישמרו על האווירה המטופחת והנעימה בעבודה.

ניקוי משרדים הוא דבר בסיסי ואלמנטארי בכל חברה, מהקטנה ביותר ועד לגדולה ביותר, אשר משפיע על יום העבודה של כל עובד ועובד במשרד, ובאופן ישיר ישפיע גם עליכם, בעלי המשרד. כשעובד מגיע למשרד ונאלץ להיתקל בערימות אשפה, בשירותים לא נקיים ובאבק על השולחנות, סביר שהמוטיבציה שלו להתחיל את יום העבודה לא תהיה גבוהה במיוחד. כולנו אוהבים לשבת במרחב אסתי שמריח טוב. לכן, יש לקחת בחשבון גם את ההוצאות על הניקיון. אפילו שנדמה לפעמים שמדובר באלמנט שולי במרכיבים של הארגון, אין לקחת זאת כמובן מאליו.

ישנן חברות רבות שמציעות שירותי ניקיון, הן עבור ניקיון בתים והן עבור ניקיון משרדים. חשוב לבחור חברה שתבטיח ניקיון איכותי וקפדני, וכמובן שתהיה אמינה. כלומר, שהחברה תפקח על עובדיה ותדאג שהם מבצעים את עבודתם נאמנה – הן מבחינת זמני העבודה והן מבחינת איכות הניקיון.

שנית, יש לוודא שחברת הניקיון שאיתה אתם עומדים לעבוד היא בעלת ותק וניסיון בתחום, ואתם יכולים לבדוק זאת מול הלקוחות האחרים שלה. גם כאשר בוחרים חברת ניקיון, צריך לשקול זאת מכל הכיוונים ולבצע סקר שוק.

ממש כמו עוזרות בית, כך גם במשרד. כך לדוגמה יש לוודא שהמנקים שמציעה החברה, ינקו בכל יום את השירותים, יעברו בכל החדרים, ישטפו את הכלים, ירוקנו את האשפה ויוציאו אבק. מהצד השני, ש לוודא שעובדי חברת הניקיון מקבלים את כל התנאים הסוציאליים המתבקשים על פי חוק, ושמתייחסים אליהם כראוי. חשוב להיות אנושיים ולדאוג גם לעובדים העקיפים שלכם, ולהראות להם שאכפת לכם. כך גם העבודה תיעשה בצורה טובה יותר, והם ירגישו שאכפת להן יותר מהחברה שלכם.

מעבר לעובדי החברה שלכם, כמעט כל חברה מארחת במשרדיה אורחים כאלה ואחרים. אלו יכולים להיות לקוחות, עובדים פוטנציאליים, מעסיקים, נותני שירות ועוד. גם להם חשוב לעבוד עם חברה שמכבדת את עצמה ודואגת לשמור על משרדים נקיים ומטופחים. אין ספק שהמראה החיצוני משפיע על תדמית החברה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה