שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ניקוי ספות בבית ובמשרד


אליחי רובין

:)

 
 

ניקוי ספות ניתן להיעשות בדרכים ובאמצעים שונים. מאחר שמדובר ברהיט מרכזי בבית וכל דייריו באים עמו במגע, חשוב שחומרי הניקוי שבהם משתמשים לניקויה של הספה יהיו כאלה שפורמולת הניקוי בהם לא תכיל חומרים אלרגיים;שהחומר יהיה ירוק, ידידותי לסביבה  ולסובבים.

חברת ניקוי מקצועית ואמינה מציעה לכם ניקוי ספה באמצעות חומרים המתפרקים בקלות, שאינם מותירים את מרקם הספה דביק לאחר השימוש בהם. על מנת לוודא את איכות החומר מומלץ לבקש מחברת הניקוי אישורים על היותו עומד בתו תקני האיכות והבטיחות ( המחמירים דורשים אישור של משרד הבריאות האמריקני – OSHA).

הכול מסכימים על כך כי הספה מהווה פריט ריהוט משרדי מרכזי ואלמנט דקורטיבי ואסתטי מרכזי בכל סלון. בשל חשיפתה המתמדת לדלתות ולחלונות  הפתוחים ולמגעה של הספה עם האוויר, האבק, הלכלוך המצטבר בה מישיבתם של אנשים עליה ובתוך כך חשיפתה לזיעה, ללחות, לכתמי מזון או משקה ועוד, יש הכרח לנקות אותה לעתים תכופות.

ניקוי משולב- יעיל ומומלץ

ספות הופכות גם למושבות ריבוי וגידול של חיידקים. לשם הדברתם נדרש שימוש בשואב אבק עצמתי, שניתן להדביר באמצעותו את קרדית האבק. אין סתירה בין ניקוי ביתי חובבני  של הספות לבין ניקוין על ידי חברת ניקיון מקצועית, אשר אנשיה מתמחים בניקיונן. ההיפך- יש השלמה ומכפיל כוח ותועלת בשילוב בין השניים.

ניקוי ספות ביתיות  יכול להיעשות באמצעות ספריי או נוזל ניקוי שאותם ניתן לרכוש במחלקת מוצרי הטואלטיקה בכל רשת שיווק, שואב אבק ביתי , מברשת פשוטה ואף על ידי חבטה על הספה באמצעות מחבט שטיחים. במידה שניתן להסיר את שכבת הציפוי המחפה את הספה- רצוי ומומלץ לכבס אותה ( יש להימנע מכביסה במידה שהכביסה מכווצת את הבד או מכתימה אותו בכתמים שונים).

כל הסכנות הפוטנציאליות הגלומות בניקוי חובבני של ספות מתבטלות מאליהן כאשר אנחנו מזמינים חברת ניקוי מקצועת פעם או פעמיים - מה טוב- בשנה. ניקוי מבוקר, זהיר ואיכותי מאריך את תוחלת החיים של הספה, מאט את  תהליך דהיית צבעה ואת הבלאי שלה, מאפשר ניקוי יסודי של כתמים שלא יורדים בכביסה, ומשווה לה מראה נעים, רך יפה יותר.

אם מי מכם סובלים מאלרגיות או מקשיי נשימה, ודאי שעליהם להימנע מניקוי ספות בשל החשש מחשיפתם לאבק.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה