שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ניקוי שטיחים להחזיר הדרו של החדר


מרטין

 

שלום רב לכולם, שמי מרטין בוקסדורף. אני מתמחה בקידום אתרים בגוגל( זה האתר) ויחסי ציבור, ניתן לראות את האתר בלינק הזה. כמו כן הייתי רוצה להזמינכם לאתר שלי של מחיקת אזכורים שליליים, כאן.

 

 
 

שטיח ששימש אותנו נאמנה במשך שנים משתנה תחתינו לאט לאט ופגעי הזמן ניכרים בו, אם בעבר השטיח סימן את מסגרות החדר, הוסיף לו זוהר ומראה מזמין, שימש אותנו לאמירה של נוחות ולא רק לאמירה אסתטית, הרי שעכשיו במצבו המלוכלך השטיח משדר מסר הפוך שפוגע בחדר שלנו, הוא כבר אינו מזמין, מראהו שטוח ומוכתם, הוא מבטא תחושת יושן לא מהודר והזנחה.

אך לבעיה זו יש פתרון, לא צריך לרכוש שטחי חדש ולהסתכן בהוצאה כספית נכרת, אפשר להחזיר את זוהרו של החדר, לחדד שוב את הידורו של המשרד, חדר השינה, הסלון או חדר ההסבה העסקי באמצעות פניה לשירות מקצועי לניקוי שטחים, שירות מקצועי כזה יכול לחסוך לכם בסופו של דבר רכישת שטיח חדש ובתמורה נותן לכם ידע מקצועי וציוד יעודי בשימוש אנשי מקצוע מנוסים שבסופם מבטיחים לכם שטיח במראה מחודש שמחזיר לחדר את הדרו הקודם ואת מגעו הנעים והמזמין.

חברה לניקוי שטיחים

חברה טובה של ניקוי שטיחים היא חברה מקצועית שיש לה המלצות שניתן לבדוק ומוניטין אמין, זו חברה שברשותה ציוד תעשיתי לניקוי שטיחים, שואבי אבק מקצועיים וחומרי ניקוי מקצועים שקשה לחובבן לאתר בשוק הפתוח. חשוב לבחור בחברה מקצועית משום שטיפול לא נכון עלול להחמיר עם מצב השטיח, להדהות עוד יותר את צבעיו או להכתימו לצמיתות. חברה מקצועית של ניקוי שטיחים מביאה איתה את הניסיון המאפשר לה לאבחן את סוג הנזק כמו החומר המכתים וכיצד לתקנו.

חברה מקצועית גם תדע להתאים את חומר הניקוי וסוג הציוד לחומר ממנו נטווה השטיח, דין שטיח סיני אינו כדין שטיח פרסי ודין שטיח מקיר לקיר משרדי אינו כדין שטיח בסלון, כול שטיח דורש את הידע המתאים לטיפולו הנכון לו.

תכיפות

חברות השטיחים ממליצות על טיפול אחת לחצי שנה אך כדאי שאתם תקבעו את התכיפות הרצויה לכם לניקוי השטיח, לאחר ניקוי ראשוני מקיף של חברה מקצועית יתכן שתוכלו להמשיך ולתחזק את השטיח באמצעים שניתן לרכוש בחנויות ניקוי, וכך בעצמכם תוכלו לדאוג לחידוש מראה השטיח שלכם מבלי להזדקק שוב לחברת ניקוי שטיחים מקצועית לזמן רב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה