שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2259
מאמרים: 7261
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ניקיון אחרי שיפוץ


שלומי תמיר

כל הובלות המומחים בהעברת דירות בתים ומשרדים,הובלות עם מנוף,הובלות סטודנטים,הובלות עם אריזה,שירות הצעת מחיר בבית הלקוח,צוות עובדים איכותי.

הובלות

 
 

ניקיון אחרי שיפוץ

בשנים האחרונות רבים מחליטים על שיפוצים בבית או בעסק ומזמינים מראש את שירותיה של חברה מקצועית שמספקת שירותי ניקיון אחרי שיפוץ. מאמר זה יגולל בפני הקוראים מדוע שירות זה חיוני כל כך.

 

שיפוץ- מי מנקה אחרי?

רוב האנשים מאושרים כאשר עבודות השיפוץ בביתם מסתיימות ומסתכלים בגאווה בשדרוג של הבית, בקיר החדש, בסיוד ובעוד דברים עליהם חלמו שנים ואותם השיפוצניק הצליח להגשים להם. הבעיה היחידה שהם אינם לוקחים בחשבון הם הכתמים של הסיד, הצבע, האבק על התריסים ושטחים רבים בבית שמלאים בלכלוך. בשלב זה יש שתי אפשרות. הראשון הוא להתחיל ולנסות לנקות במשך שעות את הבית על ידי תכשירי ניקוי ביתיים או להזמין שירות ניקיון אחרי שיפוץ של צוות מומחה שיצליח לנקות עבורכם את הבית בצורה הטובה ביותר בכמה שעות. נכון להיום רוב האנשים מעדיפים להזמין שירות ניקיון לאחר שיפוץ.

 

ניקיון אחרי שיפוץ- מה זה אומר?

חשוב לקחת בחשבון כי יש הבדל בין ניקוי שוטף של אבק ולכלוך מדי שבוע לבין ניקוי אחרי שיפוץ. הלכלוך של הבית לאחר השיפוץ יכול לכלול כתמים של צבע, סיד, דבק ודברים נוספים ורק על ידי תכשירי ניקוי חזקים ומיוחדים וציוד משוכלל ניתן להסיר את רוב הכתמים. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי בעלי הדירה יכולים להיות מיומנים בניקיון בסיסי אך לא בניקוי של כל הכתמים שצוינו בפסקה זו. המומחים של חברת ניקיון א.ש בעלי ניסיון ומיומנות בהתאמת תכשירי הניקוי והציוד המתאים להסרה של כל אחד מסוגי הכתמים במהירות ובמקצועיות. בנוסף, החברה מבטיחה ללקוחותיה אחריות על כל פעולה אותה המומחים מבצעים.

 

חברת ניקיון- כל היתרונות

חברת ניקיון שמציעה שירותי ניקיון אחרי שיפוץ מאפשרת לכל אחד ואחת מלקוחותיה ליהנות מהתוצאה ולא מהעבודה. התוצאה תמיד תהיה בית נקי ובוהק. יש אפשרות לבצע ניקוי יסודי של כל הכתמים, ניקוי חלונות ותריסים, ניקוי שטיחים לאחר שיפוץ, פוליש ווקס או קריסטל ועוד. נכון להיום, אנשים מעדיפים לחסוך בזמן ובתסכול, ללכת לעבודה ולחזור כאשר הבית במצב אידיאלי, נקי ובוהק.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה