שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ניקיון בתים


קלין וקליר

תודה רבה,

שמצאתם זמן לקרוא את הטיפים שלנו.

 
 

ניקיון דירות מתאפשר לכל מי שמעוניין בניקיון הדירה באופן חד פעמי בשל מקרים מסוימים או למי שמעוניין בתחזוקת הדירה ובניקיונה באופן קבוע.
מצב בו אנו בוחרים לפנות לחברת ניקיון דירות נובע מכמה סיבות עיקריות:

1. ניקיון דירה לאחר שיפוץ – כידוע דירה לאחר שיפוץ מצריכה ניקיון מאסיבי ואינטנסיבי וזאת השל כמויות הלכלוך המצטברות כתוצאה מהשיפוץ הן של אבק רב והן של שאריות בטון וצבע על המרצפות אשר מצריך שימוש בחומרים מסוימים שיאפשר את הסרתם, שפכטל שניתז והשאיר את חותמו על האמבטיה ועל הכלים הסניטריים המחייבים ניקוי עדין ומוקפד על מנת שלא יגרם כל נזק למוצר ועוד.
2. ניקיון דירה חדשה -  ניקיון דירה חדשה, אל אף שמדובר בדירה חדשה הינה פעולה אינטנסיבית ומייגעת, שכן דירה חדשה מאופיינת בלכלוך רב שנגרם כתוצאה מהבניה המחייבת ניקיון יסודי של כל חלל הבית החל מניקיון הריצוף, חלונות הבית, חדרי האמבטיה, דלתות ועד לניקיון ארונות המטבח ועוד.
3. ניקיון דירת יד שנייה – על מנת להיכנס לדירה נקייה ובאווירה נעימה יש צורך בניקוי הדירה.
אף אחד לא מכיר באופן אישי את הדיירים הקודמים ואת דפוס התנהגותם ורמת ההיגיינה שלהם, על אף שחיצונית הבית נראה נקי ומסודר, אולם אם נכנס לפרטי פרטים בבית נגלה מקומות שיד אדם מעולם לא נגעה בהם.
4. ניקיון דירה על בסיס קבוע – ישנם אנשים לא מעטים אשר אין ביכולתם או באפשרותם את ניקיון הבית, הן בשל שעות העבודה המרובות, בשל מגבלה כזו או אחרת והן במקרים בהם פשוט כבר אזלו הכוחות בכל הקשור לניקיון הבית ועל כן הם בוחרים להעסיק עובדת ניקיון אשר תגיע מספר פעמים בשבוע ותבצע את ניקיון הדירות.

מעבר לשירותי ניקיון דירות, חברות ניקיון במרכז רבות מציעות שרותי ניקיון במגוון רחב של תחומים ואף מספקים שירותים משלימים לדוגמא: ניקיון בניינים משותפים, ניקיון מוסדות ומבנים ציבוריים, ניקיון משרדים, שירותי פוליש, הדברה וכדומה.
 

חברת ניקיון בהרצליה, נשמח לעמוד לשרותכם למתן ייעוץ הכוונה ללא תשלום.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה