שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ניקיון דירה


שלומי תמיר

כל הובלות המומחים בהעברת דירות בתים ומשרדים,הובלות עם מנוף,הובלות סטודנטים,הובלות עם אריזה,שירות הצעת מחיר בבית הלקוח,צוות עובדים איכותי.

הובלות

 
 

ניקיון דירה –  משימה קשה? לא עבור חברות מקצועיות.

 

מי לא מדמיין לעצמו לפתוח את דלת הבית ולהתמוגג מאושר לנוכח ניקיון דירה בצורה יסודית ומושלמת. בית פרטי מתלכלך לעיתים קרובות החל מאבק שעף דרך החלונות, עובש מצטבר, רצפה מלאת כתמים, שטיחים שזקוקים לרענון וכיוצא בזה. אפשר כמובן לגשת ולנקות באופן נקודתי, אולם מצד שני הסתייעות בחברת ניקיון דירה תשכיל למנף את הפרויקט לרמה הגבוהה ביותר. צוות מעין זה אחראי לחלוף על כל פריט ולמרקו ללא יוצא מן הכלל. כמובן שעליו להיות קשוב לבעלי הבית בדבר הנחיות והערות מיוחדות. הכלים איתם מנקים בשילוב בקיאות בתחום הם חלק מסוד ההצלחה. יחד עם זאת ניקיון בעזרתן של חברות ניקיון דירות מאגד בחובו אופציות שונות מקיפות המייעלות את התהליך. לדוגמא השמת דגש על ריצוף והברקתו על ידי מכונת פוליש, השמדת חרקים, סיוד הבית וכולי. חבל להטריח ולגייס את המשפחה הקרובה כאשר מדובר במהפך מקצה לקצה בפן ניקיון דירה. נותני שירות מהווים גישה אופציונאלית ראויה. הדבר בא לידי ביטוי בעת הכנת הנכס לרגל החגים, ניקוי גלובאלי עם גמר שיפוץ, הכנת בית חדש לפני אכלוסו וכן הלאה.

 

מה כולל ניקיון דירה ברוב המקרים הנתמך באמצעות בעלי מקצוע?

 

ברחבי הבית ישנם אזורים שונים לפי כך צוותים המגיעים מחלקים ביניהם את המלאכה ומתפרסים בתבונה בשטח. אין ניקיון דירות בלי ניקוי חלל המטבח שם חלה הקפדה על מגירות, תאי הארונות, השיש, ברז, כיור וכדומה כולם יצוחצחו ויעברו חיטוי לצורך שמירה על היגיינה בריאה. מלבד זאת ניקיון דירה לא שלם ללא ניקוי חדר האמבט. הברקת הראי, טיפול בעובש, במידה וישנן דלתות הזזה הנעות על גבי מסילה, העלמת כתמים נוקשים ועוד. בשאר פינות הבית נותני שירות מסיטים רהיטים על מנת להגיע למקומות חבויים אשר אינם מנוקים באופן שגרתי, יחד עם זאת מנקים ספריה, שולחנות מחשב, ארונות בגדים, תריסים, מפסקים, מאווררים, ובכלל כל חפץ שנתבקש על ידי המזמין. חשוב מאוד שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, במקצועיות.  

 

אחרי הכול בתי אב מכילים אוסף רב של פריטים, סביר להניח כי רק מקצתם זוכים למגע מטלית לחה וניקוי איכותי בתדירות גבוהה. ניקיון דירה באופן יוצא מגדר הרגיל על כל רבדיו הוא חיוני, לשם כך כדאי לשקול שירות ניקיון דירה מגורם חיצוני ולהעניק שינוי תדמיתי. שירותים אלו ניתן לאתר באתרי חיפוש, ובתוך כך לבחון שורה של אנשי מקצוע ורק אז להחליט לאחר קבלת כל הפרטים הרלוונטיים. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה