שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ניקיון דירה לאחר שיפוץ או לפני כניסה


קלין וקליר

תודה רבה,

שמצאתם זמן לקרוא את הטיפים שלנו.

 
 

ניקיון בתים לאחר שיפוץ

אלו מכם שעברו פעם במהלך חייהם שיפוץ של בית או של משרד וודאי מכיר מקרוב את מצבו ואת נראותו של  הבית לאחר שהעובדים סיימו את עבודתם, מצב בו כמויות האבק הן רבות, ישנן שאריות של מלט עיקש על הרצפות, טיפות ונזילות של צבע על הרצפה, על המשקופים ועל הדלתות ועוד.

בהגיעכם לרגע הניקיון, סביר להניח שרבים מכם עומדים מספר דקות, מביטים סביב ומהרהרים בליבכם מאיפה להתחיל את הניקיון ? אילו חומרים ואמצעים יסייעו לכם להסיר את הלכלוך הקשה שהצטבר ומאיפה אתם אוגרים את כל הכוחות הנפשיים והפיזיים לשם ביצוע הניקיון בייחוד שמדובר בבית מרוהט ומאובזר, שכל המאמצים למנוע חדירה של לכלוך ואבק עלו בתוהו.

לשם כך, נוסדו חברות ניקיון במרכז אשר אחד מהשירותים המקצועיים אותם הם מספקים הינו ניקיון בתים לאחר שיפוץ.
חברות הניקיון השונות מכשירות את עובדיהם, כך שתוכלו ליהנות מניקיון מקצועי יסודי ואמין של כל חלל הבית ללא כל גרימת נזק כלשהו לדירה ו'או לריהוט המצוי בו.
חברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ דואגת לשלוח מספר עובדים מיומן ומהיר אשר יסיים את עבודתו במהירות האפשרית וביעילות הגבוהה, כך שתוכלו להיכנס לבית נקי וממורק כמה שיותר מהר.
כמו כן, לרשותם של חברות הניקיון ולטובת הלקוח עומדים מיטב הכלים והמכשור המתקדם אשר מאפשר להם להגיע לרמת ניקיון גבוהה ובביטחון גמור וללא כל מאמץ מיותר כגון: חומרי ניקיון איכותיים, כלים לניקוי רצפות וחלונות ועוד.

בנוסף ובשונה מהעסקת עובדי ניקיון, חברות הניקיון בהרצליה מבצעות פיקוח קפדני על העובדים שברשותה ועל טיב עבודתם, מצב המאפשר לכם להיות רגועים ושלווים בידיעה שהעבודה מתנהלת באופן מבוקר עד לשביעות רצונכם המלאה.
יתרה מזאת, חברות ניקיון מספקות שירותים משלימים לניקיון, אשר מאפשרים לכם ליהנות מכל העולמות.
לדוגמא, אם במידה ולאחר שיפוץ  הבית הריצוף איבד את הברק או את טיבו ואיכותו, אזי החברה המספקת לכם את ניקיון בתים לאחר שיפוץ יכולה אף לבצע עבורכם שירותי פוליש מקצועיים, כמו כן, הנכם יכולים ליהנות אף משירותי הדברה במסגרת החברה ועוד.

אל תתאמצו...תבחרו, "ניקיון לפני כניסה לבית" – ותקבלו את השרות הטוב ביותר והמקצועי ביותר!
 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה