שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

ניקיון ואחזקת משרדים


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

חשוב לזכור כי משרד נקי ומטופח תורם לאווירה נעימה בקרב העובדים השוהים בדרך כלל במשרד יותר שעות מאשר בבית שלהם, לכן, ככל שהעובדים ירגישו יותר בבית, תהיה להם יותר מוטיבציה להישאר במשרד לעבוד ולתרום לקידומו של העסק.

קריטריונים שיש להתייחס אליהם בבחירת חברת ניקיון

לפני שמתחילים לחפש חברת ניקיון שתעשה ניקיון משרדים מקצועי, יש מספר קריטריונים שחשוב להתייחס אליהם, הראשון, מהו  גודלם הפיזי המשרדים כי ככל שהמשרדים גדולים  יותר נזקקים ליותר עובדי ניקיון כדי לשמור על ניקיון. לא כל חברת ניקיון היא גדולה מספיק כדי להעניק שירותי ניקיון בהיקף נרחב, ומצד שני לא לכל חברת ניקיון גדולה יתאים וישתלם להעניק שירותי ניקיון מצומצמים למשרדים קטנים. הקריטריון השני הוא מספר העובדים במשרד, ככל שיש יותר עובדים, יש יותר לכלוך ויותר צורך בניקיון במהלך יום העבודה, ככל שיש יותר עובדים, צריך יותר פעמים ביום לנקות את השירותים. הקריטריון השלישי הוא מבנה המשרד ומה הוא כולל, אם יש בו שטיחים שאותם צריך לאבק, אם יש בו עם הרבה חלונות, לוקח הרבה זמן לנקותם, וזה דורש ניקיון יסודי כי כל לכלוך ניתן לראות מיד על זכוכית. קריטריון רביעי, אם יש בעסק חומר סודי, צריך חברת שירותי ניקיון שעובדיה נבחרים בקפידה ואמינותם אינה מוטלת בספק. הקריטריון החמישי הוא שהניקיון המשרדי דורש מיומנויות השונים מניקיון בתים ושונה ממשרד למשרד, ולכן עובדי ניקיון משרדים צריכים להכיר את המשימות המיוחדות של ניקיון משרדים.

בחירת חברה שתיתן שירותי ניקיון

כשצריך לבחור חברת ניקיון זו לא משימה קלה משום שיש כיום הרבה חברות ניקיון בשוק, וכדי למצוא את המתאימה ביותר כדאי להשתמש בכל הטיפים והעצות שניתן. כשמחפשים חברה המספקת שירותי ניקיון חשוב לבדוק אם החברה מסוגלת לספק את שירותי הניקיון שמעוניינים בהם ולשמור על איכות ורמת העבודה טובה. להתחייב לאספקת שירותי ניקיון באופן עקבי כי תחזוקה קבועה, מקצועית ואיכותית, מונעת נזקים. טיפול נכון וייסודי יהיה לאורך ימים. התדירות צריכה להיות קבועה וכמובן על פי לוח זמנים שנקבע איתה מראש. כי עמידה בלוח הזמנים חשובה ליעילות החברה ולאיכות שירותיה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה