שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

נכס מקבלן או מיד שנייה – מבצעים בדק בית


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 

המשמעות היא, שרגע לפני שאתם רוכשים את הנכס, לוחצים ידיים ומרימים כוסית לחיים, עליכם לוודא כי הנכס שאתם רוכשים, הינו רכש העומד בתקנים המחמירים ביותר. כשם שאתם מכינים חוזים, מפגישים בין עורכי דין ובודקים את פוטנציאל הנכס, הרי שעליכם גם לדאוג לבדיקת בדק בית.

 

מה היא בדיקת בדק הבית ולמה היא חשובה?

 

את בדיקת בדק הבית מבצעים בכל מקרה של רכישת נכס. גם כאשר מדובר על נכס מיד ראשונה שהגיע מהקבלן, נוהגים לבצע את הבדיקה על ידי גורם חיצוני ומוסמך, על מנת לאמת את טיב הדירה מבחינה פיסית. כאשר מדובר על בדיקה מסוג שכזה, בדק בית של מודי אדלר הינו בדק הנעשה על פי התקנים המחמירים ביותר, מה שמעניק לכם שקט נפשי ואת הידיעה כי אתם עתידים לקבל חוות דעת איכותית. מטרת הבדיקה היא למצוא או לשלול אפשרות של ליקויים או כשלים, הנוכחים גם ויזואלית, אך גם ישנם כאלו אשר נסתרים ועל כן יש צורך במיכשור מתקדם לטובת ביצוע הפעולות.

 

תכלית הבדיקה בסופו של דבר, היא לבדוק בבדיקה מעמיקה את המצב הפיסי של הנכס שאתם עתידים לרכוש, וזאת בהתבסס על חוקים המחוקקים מראש בחוקי הבניה הרשמיים של ישראל. את הבדיקה מבצעים אנשים מקצוע מן השורה, לרבות מהנדס בניין, סוקרים ובוחנים שיבצעו את הבדיקה על הצד הטוב ביותר, על מנת להבטיח לכם רכישה מוצלחת במיוחד.

 

מה הבדיקה עלולה לשקף?

 

בעת ביצוע הבדיקה, בוחנים את הנכס ממספר נקודות מבט, כשמטרת העל היא לנסות ולאתר כשלים שעתידים לגרום להורדת ערך הנכס, או במקרים קיצוניים יותר לפגוע בשלום השוהים בו. הכשלים והליקויים האפשריים העלולים לעלות מהבדיקה הם: התרשלות בכל הקשור להתקנת מערכות הביוב והניקוז, אי תקינות במערכות החשמל, תקרה מתקלפת או קירות סדוקים, איטום שנעשה לא מספיק טוב, אמידת עמידות הדירה במקרים של נזקי הטבע ואפילו בחינה של הנכס מהפאן האסתטי.

 

למה דווקא מודי אלדר?

 

רכישת נכס הינה רכישה גדולה, שלעתים מתכוננים אליה שנים רבות. המשמעות היא שלא מדובר על רכישה קטנה המתבצעת חדשות לבקרים, ועל כן חשוב להבטיח כי הכסף המושקע אכן יניב פירות. בדק בית של מודי אדלר הספיק כבר לעשות לעצמו שם, הודות למקצועיות, לשירות ולזמינות. עם הבדיקה, אתם מעניקים לעצמכם שקט נפשי, תוך שאתם יודעים שאתם מבצעים רכישה חכמה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה