שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

נמאס כבר להתקלח עם מים קרים ובמיוחד בחורף? קבלו טיפים שיעזרו לכם לבחור דוד לבית


ראובן אביר
 
 
גדול, קטן בינוני או ענק? - הכל על בחירת דוד השמש שלכם הבחירה בדוד שמש, היא לא בחירה שכדאי לעשות ברגע אחד של מחשבה, או במהירות. אל תשכחו שהבחירה בדוד השמש היא זו שתעשה את ההבדל הענק  בין מים חמים ונעימים במקלחת וחשבון מים וחשמל סבירים, לבין מקלחות קרות, עם חשבונות מנופחים.  הכל מתחיל ונגמר בסופו של יום, בעיקר בגודל הדוד עצמו שאתם תבחרו. יש ארבעה גדלים נפוצים - הגודל הקטן של 80 ליטר, הדגמים של 120 ו150 ליטר שנחשבים בינוניים, ואילו הגודל של 200 ליטר נחשב גדול ואף ענק. אז במה כדאי לבחור?

 

 

 האלמנטים שחשוב להתייחס אליהם

צריכת חשבון החשמל - ככל ובהכללה, חשוב לזכור שאם מדובר על דוד שמש גדול יותר, יש בו יותר מים שזקוקים לחימום, וכאשר מפעילים את הדוד החשמלי - כמובן שהוא גם יצרוך יותר חשמל. אבל זה לא אומר כמובן שתמיד הדוד הקטן הוא משתלם - שכן אם הדוד קטן מידי, יהיו לכם פחות מים חמים, ואם יש הרבה נפשות - תצטרכו להפעיל שוב את הדוד החשמלי ואז לבזבז עוד חשמל. לכן צריך למצוא את האיזון המתאים בצריכת החשמל שקשור למספר הנפשות.

מי גר בבית? - יש שאלה שקשורה לא רק לכמות הנפשות בבית אלא גם למי שגר בו. כך למשל, אנשים צעירים לרוב מבצעים מקלחות קצרות יחסית. אולם כאשר נולדים ילדים - לרוב דואגים לקלח אותם למשלך זמן ארוך יותר. מעבר לכך, לגם אנשים מבוגרים במיוחד, לרוב נוטים להתקלח לאורך זמן וזקוקים ליותר מים חמים - ויש להתחשב בכך כשבוחרים בגודל של הדוד.

 

לא לבחור כלאחר יד מה למדנו בעצם? יכולנו לראות שהבחירה בגודל של דוד השמש שתשפיע עלינו באופן ניכר. יש לשים לב היטב לקריטריונים ולאלמנטים שמשפיעים על הבחירה שלנו, כדי שנקבל את הבחירה הטובה ביותר.

המאמר נכתב בחסות: פאר עמוס דודי שמש בנתניה


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה