שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

סגירת מרפסות בעזרת אלומיניום מתקדם


אלי גולד

כתיבת תוכן - אלי גולד

 
 

בתחילה ראינו את זה בשנים עברו, כאשר סגרו מרפסות בתריסול של פעם משום שרצו לנצל את השטח לצורך קבלת חדר או חצי חדר נוסף. היום, עושים את זה גם כדי לנצל זאת לקבלת חלל סגור נוסף וגם לקבלת מרפסת סגורה שהיא נעימה יותר גם בחורף וגם בקיץ כאשר רוצים להשתמש הסקה או במיזוג כדי לנצל את שטח המרפסת ולשבת שם. מזג האוויר בארצנו מחייב הסתגלות בכל צורה של פתרון ומשום כך סוגרים את המרפסת כאשר רוצים לקבל חלל נוח נוסף לכל מטרה. במקרים רבים, זה מסייע לנו גם להגדיל את שטח הבית לצרכים שונים ולא רק כדי לשבת על המרפסת ככה סתם בערבו של יום.

סגירה בעזרת אלומיניום

אלומיניום הוא חומר בניה קלה נהדר שמשמש יותר ויותר לצרכים מודולריים שונים. אנשים מוסיפים חלקי חדרים וחלקי בתים כמו פרגולות אלומיניום שונות או חלונות ומסגרות וכעת אפשר ליהנות גם משיטה זו לצורך סגירת מרפסות . השיטה של הבניה הזאת עושה שימוש במסגרות ובשמשות זכוכית שמורכבות בהן, כאשר האלומיניום מעובד ומיוצר בצורה גמישה לפי צורכי העיצוב שלנו לסגירת המרפסת. יש מרפסות גדולות שאפשר לסגור בשיטה זו ולהפוך אותן לחדר גדול עם חלונות גדולים ויפהפיים. יש מרפסות של גני אירועים שנסגרות בשיטה זו בחורף ומגדילות את שטח האולם בעוד כמה מקומות ישיבה לנוחות האורחים. בניה קלה שמשתמשת באלומיניום למטרות אלה היא ללא ספק פתרון נבון ונכון מבחינת עלויות, משך זמן הבנייה, התוצאה האסתטית וגם הידידותיות לסביבה.

סגירה במבנים שונים

מסעדות ובתי קפה מכירים את הטריק הזה ומשתמשים בו למכביר גדי לסגור לחורף. לעתים הם גם משאירים זאת לקיץ שום שאז אפשר להשתמש במזגן וזה הרבה יותר נעים ללקוחות. סגירת המתחם בצורה כזאת במרפסת נעשה אז עם פנלים מבודדים מאלומיניוםוחלונות זכוכית. יש גם אלמנטים עיצוביים אחרים שמשתמשים בהם, כמו חלונות בגג, סגירה ללא חלונות או סגירה חלקית לצורך יצירת חללים ומחיצות במרפסת. בכל מקרה, בכל שיטה שמנסים לסגור בה מרפסת ונעזרים באלומיניום יודעים שאפשר לעצב זאת בצורה שונה בכל פעם ולהוסיף המון אלמנטים לפי טעמו וצרכיו של הלקוח, כך שהסגירה תהיה גם דקורטיבית ולא רק שימושית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה