שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

סדר עדיפויות בשיפוץ הבית


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

כאשר עומדים לפני שיפוץ הבית, ישנם פרטים רבים עליהם צריך לחשוב. תקופת השיפוץ לרוב עשויה להימשך פרק זמן ארוך, במהלכו נגרמת הרעה בתנאי המחייה. אנשים רבים מעדיפים לעבור דירה עד תום תקופת השיפוץ, אולם כאשר השיפוץ מתבצע במספר חדרים בלבד ניתן להמשיך ולגור בדירה. שיפוץ חדרים שונים בבית כמו חדרי ילדים, חדרי ארונות, חדרי שירותים ומקלחות, המטבח והסלון יכולים להוות שיפור משמעותי בתנאי המחייה.

 

כאשר מדובר במשפחה חדשה אשר חושבת על שיפוץ ובנייה של חדרי ילדים והעיצוב שלהם, כדאי להזמין קבלן מומחה או יועץ לעיצוב פנים. ההחלטה על שיפוץ היא החלטה משמעותית אשר כדאי לחשוב עליה בצורה רצינית. למעשה לרוב, שיפוץ דירה או קניית דירה היא אחת מן ההחלטות הכלכליות הגדולות שביותר שתקחו בחייכם, תלוי כמובן בהיקף השיפוץ. זוהי סיבה מספיק טובה על מנת להתייעץ עם מומחים ועם אנשים שכבר עשו את התהליך על מנת לא להיקלע לבעיות כלכליות בעתיד.

 

עלות השיפוץ משתנה מאוד ויכולה להיות החל מכמה אלפי שקלים ועד שיפוצים רציניים הכוללים גם ריצוף מחדש, שבירת קירות, תיקון מערכות האינסטלציה וכן הלאה אשר עשוי להגיע לסכומים גדולים מאוד של כמה עשרות אלפי שקלים לפחות. על מנת לנסות ולהוריד מחירים כדאי שתקבלו הצאות מחיר מכמה בעלי מקצוע, יחד עם זאת כדאי תמיד לזכור כי שיפוץ זול לא תמיד עולה הכי מעט. הרבה מאד פעמים ישנם אנשים שאינם מקצועיים בכלל שהצעת המחיר שלהם נמוכה מאד, אך לאחר מספר חודשים תיאלצו להתחיל בסבב תיקונים על מנת לשפר את מה שהם הרסו.

 

החלטה על שיפוץ יכולה להיות חשובה מאוד ולשפר את איכות החיים, אולם כדאי לתכנן אותו בצורה דקדקנית ולסגור אם הקבלן מראש אלו חדרים ישופצו וכמה זמן בדיוק הוא עתיד להיערך. ישנם מקרים בהם השיפוץ מתארך מעבר לזמן המתוכנן ותנאי המגורים של הדיירים נפגעים. כדאי גם לוודא כי סגרתם עם קבלן אמין אשר יעמוד בתקופת ההתחייבות. תנאי המחייה אשר נפגעים בזמן השיפוץ יכולים להיות משמעותיים במיוחד כאשר מדובר בשיפוץ מאסיבי ושינוי מבנה הדירה או הבניין.

 

סדר העדיפויות בשיפוץ הבית צריך להיות קודם כל חדרים או מערכות ישנות אשר שיפוץ בהם עשוי להקל מאוד על המגורים במקום. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה