שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

סוגי בתים בכוכב יאיר


גולדן

Golden Stars

משרד התיווך של כוכב יאיר, צור יגאל וצור יצחק משנת 1996.

מאות לקוחות מרוצים קנו, מכרו השכירו ושכרו בעזרתנו - עכשיו תורכם.

http://www.goldenstars.co.il/

 
 

 

סוגי בתים למכירה בכוכב יאיר

כוכב יאיר – צור יגאל הוא ישוב איכותי ונהדר בשרון, אשר נהנה מתחושה כפרית ביחד עם קירבה נוחה לערים כפר סבא, רעננה ואפילו 20 דקות בלבד מתל אביב. אם כן, לא פלא שרבים נוהרים ומחפשים לרכוש בית למכירה בכוכב יאיר, אך לפני שרצים לחפש – כדאי לדעת אילו בתים למכירה בכוכב יאיר קיימים והאם הם מתאימים גם לכם.

כוכב יאיר

בכוכב יאיר ישנן וילות גדולות יחסית ובשטחים שמגיעים ליותר מדונם אדמה. כך גם מבנה הבתים עצמם, אשר יכולים להגיע גם ל-300 מ"ר בנוי ואפילו יותר. מספרי החדרים של בתים למכירה בכוכב יאיר מתחילים מארבעה ויכולים להגיע גם לשמונה או יותר. כמו כן, חשוב להדגיש שניתן לשפץ את הבתים, להוריד חדרים ולהגדיל את המטבח, להוסיף קומות ועוד.

אותם בתים למכירה בכוכב יאיר מגוונים מאוד, מכיוון שרבים עברו שיפוץ או פשוט נבנו באופן ייחודי על ידי קבלן מלכתחילה. לכן, עדיף להתייעץ עם משרד  תיווך בכוכב יאיר אשר מכיר את האזור וייתן לכם את כל המידע על הבתים. חשוב לגשת אל המתווכים הוותיקים ביותר ולא ליפול לקלישאות של אנשים שאולי גרים שנים רבות ביישוב אך פיזית עובדים כמתווכים רק שנה או שנתיים ועושים עבודה לא מקצועית. רק מתווך וותיק ומקצועי שמכיר את אופן מכירת הבתים בכוכב יאיר, צור יגאל וצור יצחק, יוכל להביא לעסקה אותה אתם מחפשים.

כמו כן, שימו לב שגם החברות הגדולות והמוכרות ביותר במשק אינן מציאה גדולה, מכיוון שהן מעסיקות את המתווכים החדשים שמנסים את מזלם בתוך החברות הגדולות, אשר מנסים לגרוף את הכסף ובכך עובדים באופן לא מקצועי וקלוקל פעמים רבות. גשו אל משרד תיווך שהמתווכים עצמם עובדים כמתווכים שנים רבות בתחום והוכיחו את הצלחתם.

צור יגאל וצור יצחק

מי שמחפש בתים למכירה בכוכב יאיר ומגלה כי הבתים שם אולי גדולים או יקרים מדיי, יכול לנסות את מזלו גם בצור יגאל שאוחדה עם כוכב יאיר לפני יותר מעשור או בצור יצחק שלא מפסיקה להתפתח. בצור יגאל ישנן וילות נהדרות עם נוף וגינות שמגיעות ליותר מ-600 מ"ר. כמו כן, חלק ניכר מהבתים בצור יגאל עברו שיפוץ, גדלו והפכו לבתים אפילו יפים יותר ממה שהיו לפני, לכן כדאי להציץ גם בישוב הזה. צור יצחק לעומת זאת, רובה בניינים ומכילה דירות המתאימות אפילו לזוג צעיר בתקציב ומחיר נוחים יחסית, כל זאת מבלי לוותר על מיקום נהדר עם נוף למרחקים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה