שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

סוגי מכונת אספרסו ביתית


גיל יצחק

גיל יצחק

כותב תוכן

 
 

 

דגמים רבים של מכונת אספרסו ביתית מוצעות למכירה ועשויות לבלבל אותנו בדרכנו לבחור את מכונת הקפה המתאימה לנו ביותר תוך התחשבות בצורת השימוש, אופן השימוש, תדירות השימוש וכן פרמטרים נוספים. מכונות קפה אוטומטיות, ידניות וחצי אוטומטית מוצעות למכירה ועשויות לבלבל אותנו וכן להוביל אותנו לרכוש מכונת קפה שאינה מתאימה לשימוש הפרטי שלנו.

מכונת אספרסו ידנית
מכונת אספרסו ביתית המופעלת באופן ידני מאפשרת למשתמש את התפעול האופטימלי של מכונת האספרסו תוך אפשרות שליטה על כלל הממשקים והאפשרויות השונות אותן מציעה מכונת האספרסו. שליטה על מידת חליטת הפולים, מידת הטחינה, כמויות הקפה, הסוכר והחלב וכן פרמטרים נוספים מובילים את המנוסים שבינינו להפקת כוסות קפה מעולם אחר.

מכונת אספרסו אוטומטית
מכונת האספרסו האוטומטית מציעה את אותן הממשקים והפעולות של מכונת הקפה הידנית אך מבצעת את הפעולות באופן אוטומטי. מכונת אספרסו ביתית המופעלת באופן אוטומטי מאפשרת שליטה סבירה על הממשקים השונים בדרך להפקת כוס האספרסו הרצויה. רבים רואים בזאת יתרון משמעותי מטעמי חיסכון בזמן וכן חוסר בידע באשר להפקת כוסות אספרסו טעימות תוך תפעול ידני של מכונת אספרסו ביתית.

מכונת אספרסו חצי אוטומטית
מכונת אספרסו ביתית הפועלת באופן חצי אוטומטי הינה מכונת האספרסו הפופולארית כיום בשוק הישראלי והעולמי כאחד. מכונות אלו מאפשרות שליטה על הממשקים החשובים כגון כמות המים, דרגת טחינת הפולים ומידת הקצפת החלב. מכונות אלו מציעות שליטה מירבית על הממשקים במכונה וזאת לצד חיסכון בזמן ובפעילות פיזית המוכרת ממכונות אספרסו ידניות.

אין אפשרות להצביע על סוג מכונת אספרסו ביתית הטוב ביותר שכן יכולות המשתמש, דרישותיו ממכונת האספרסו והידע שלו באשר להכנת אספרסו מהווים מרכיב חשוב לבחירת סוג מכונת האספרסו. מומלץ לבחור את מכונת האספרסו אשר תאפשר לנו להפיק את כוס הקפה הטובה ביותר בהתאם ליכולתנו.

דגמים מתקדמים יותר ויותר יוצאים אל השוק כל העת ומציעים עוד ועוד ממשקים חדשים ומפתיעים המאפשרים הפקה של כוסות קפה טעימות ועשירות יותר ויותר תוך ניצול מירבי של מיטב יתרונות פולי הקפה הטריים.
 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה