שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

סוגים של כרטיסי ביקור


שירה דניאל

שירה דניאל

 
 

היכרות עם הסוגים השונים של מוצרי דפוס יכולה לסייע גם למי שרוצה להשתמש בהם לטובת יצירת קשר עסקי. במאמר הבא נתמקד בהבדלים בין הכרטיסים ונסביר כיצד הם משפיעים על המחיר

הסוגים השונים של כרטיסי ביקור מבטיחים את ההתאמה שלהם לקהלי יעד מגוונים. אנשי עסקים, שכירים ובעלי מקצועות חופשיים יכולים לעצב את הכרטיסים בצורה שונה. כרטיס ביקור אמור לגלם את הייחודיות של המוען ולשמש ליצירת רושם ראשוני.

בדרך כלל נהוג לכלול על הכרטיס פרטים כמו לוגו של החברה או הארגון, שם ושם ומשפחה, תפקיד ותואר אקדמי וכמובן מספר טלפון וכתובת אתר אינטרנט. מצד שני, יש סוגים מסוימים של כרטיסים עליהם מופיעים רק פרטים בסיסיים כמו שם וטלפון בלבד.

הבדלים שניתן לזהות לפי הגימור

עוד דרך להבחין בין סוגים שונים של כרטיסים היא לפי הגימור. כאן ניתן לזהות את ההבדלים הבאים:

א. למינציה- כרטיסים עם גימור למינציה נחשבים יוקרתיים יותר. ציפוי למינציה משדרג את הכרטיס ומגן עליו. הציפוי הוא למעשה שכבת ניילון ששומרת על הכרטיס מפני כתמי זיעה, שומנים ושריטות.

ב. פינות עגולות- אפשר ליצור קשר עם בתי דפוס מקצועיים על מנת להזמין כרטיסי ביקור עם פינות עגולות. זהו גימור ייחודי שמבדל כרטיסים מסוימים  לעומת כרטיסים אחרים. פינות עגולות מעניקות לכרטיס מראה אלגנטי, הן מקלות את החלקתו לתוך הארנק והן מבטיחות רושם ראשוני שאי אפשר להשיג בדרכים אחרות.

ג. אריזה- הכרטיסים מגיעים בתוך אריזה ייעודית שמוזמנת לפי צרכי הלקוח ומסגרת התקציב שהוא מגדיר. אריזה מסייעת לשמור על הכרטיסים, אך היא גם יכולה לשמש לטובת זיהוי ההבדלים בין סוגים שונים של מוצרי דפוס ונייר.

הבדלים בסוג הנייר

אי אפשר לדבר על הבדלים בין מוצרי דפוס בלי להזכיר את המאפיינים השונים של סוג הנייר. ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע על מנת להחליט על איזה סוג של נייר להדפיס כל כרטיס, אך חשוב גם לערוך היכרות מוקדמת עם המושגים העיקריים. יש לשים לב להבדלים בעיצוב על נייר כרומו מט, נייר כרומו מבריק ונייר נטול עץ. נייר נטול עץ נחשב אקולוגי והוא מעביר מסר מתקדם, אך הוא גם נוטה להיות יקר יותר.

סוג נוסף של נייר שיכול להתאים לכרטיסי ביקור הוא כרומו מט. אלו כרטיסים שעליהם אפשר להדפיס בצד אחד או בשני הצדדים, בעלויות יחסית נוחות. לצד נייר כרומו מט יש הבדלים בין כרטיסים המודפסים על גבי נייר ממוחזר, נייר לבן, נייר קרם ונייר פנינה.

לא תמיד הנייר היקר הוא זה שהכי מתאים לסוג הכרטיס ולצרכים של הלקוח, אולם בכל מקרה עדיף לבצע השוואת מחירים בין מוצרי הדפוס השונים. לבסוף יש להזכיר כרטיסים דיגיטליים בהדפסת אופסט על נייר צבעוני, כרטיסים על נייר שחור לבן, כרטיסים על נייר דמוי בד וכרטיסים מיוחדים שנחתכם בלייזר.

הבדלים במחירי כרטיסי ביקור

כל ההבדלים המפורטים לעיל משפיעים על המחיר של כרטיסי ביקור. לצד סוג הנייר שבו משתמשים והגימור הנבחר על ידי הלקוח, המחיר מושפע מגודל הכרטיסים, מהכמות שמזמינים ומהשאלה האם לבצע גימור מט. כדאי לחסוך בהוצאות על ידי השוואת מחירים בין בתי דפוס, אך לא מומלץ להתפשר על איכות הכרטיס.

סוגים שונים של מוצרי דפוס מוכיחים את הביקוש מצד הלקוחות. חשוב להשקיע בבחירת כרטיסים מתאימים ולהתייעץ עם אנשי מקצוע בכל התלבטות. בסופו של דבר, אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני והכרטיס הוא זה שקובע אותו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה