שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

סוגים של שולחן ישיבות


אבי ביטון
 
 

 

בחירה של שולחן ישיבות בעבור המשרד שלנו הם בחירה עם השלכות רבות על הפעילות בחדר הישיבות ועל האופן שבו אנחנו נתפסים בעיני מי שמגיע אלינו לישיבה. השולחן בחדר הישיבות הוא הזירה שבה מתרחשות אינטראקציות מרכזיות של העסק שלנו ומרכיבים שונים בו יכולים לפיכך להשפיע השפעה גדולה על אופי וטיב ההתנהלות המקצועית שלנו. כיום ישנם סוגים רבים מאוד של שולחנות ישיבות והבחירה היא לא תמיד פשוטה. להלן נספר מעט על כמה אופציות עיקריות העומדות בפניכם בבחירת שולחן לחדר הישיבות במשרד שלכם.

 

שולחן קלאסי

 

שולחן ישיבות קלאסי הוא בחירה שמרנית שבדרך כלל קשה לטעות בה. בדרך כלל מדובר בשולחן מחומרים כמו עץ או זכוכית שיכול להיות בנוי בצורת מלבן, מרובע, עיגול או אליפסה. שולחן כזה יטה לעיצוב פשוט, פונקציונלי וחסר יומרות מיוחדות. שולחן כזה יכול כמובן לבוא באיכויות שונות וישנם שולחנות בעיצוב קלאסי שהם יוקרתיים ביותר ומאידך שולחנות פשוטים וסטנדרטיים יותר. בחירה כזו היא בחירה חסרת סיכון אך גם חסרת מעוף, וכדאי בהחלט גם לחשוב על אופציות מתוחכמות יותר.

 

שולחן טכנולוגי

 

שולחן ישיבות טכנולוגי הוא שולחן בעל מפרט עשיר של אמצעים שונים שמייעלים את ההתנהלות בישיבה. שולחן כזה יכול למשל לכלול שקעים להטענת מחשבים או טלפונים ניידים. מרכיבים מתוחכמים יותר יכולים למשל לכלול טלפון מובנה בשולחן עם רמקול לשם קיום שיחות ועידה. מערכת בקרת תצוגה השולטת במסך ובמקרן ויכולה להריץ מצגות גם היא אחד השכלולים שכיום ניתן למצוא כחלק מובנה משולחנות ישיבות המוצעים בשוק. שולחן כזה לא רק מייעל את הישיבה אלא גם משדר תחכום ושכלול.

 

שולחן מעוצב

 

המגוון העצום של עיצובים בהם ניתן למצוא כיום שולחנות ישיבות פותח בפנינו גם את האפשרות להיות מקוריים והרפתקנים בבחירת שולחן ישיבות בעבור המשרד שלנו. שולחנות בעיצובים לא שגרתיים, או כאלו העשויים מחומרים לא שגרתיים, הם דרך ליצור עניין ורושם לשדר טעם טוב ואיכות. שולחנות כאלו, במידה והם אכן מעוצבים בצורה איכותית, יכולים להיות יקרים יותר ללא תמורה נראית לעין (כמו במקרה של השולחן הטכנולוגי) אך את התמורה אתם מקבלים במימדים אחרים של רושם ואווירה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה