שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

סולר להסקה ביתית


טלי גל
 
 

מחממים את הבית

החודשים הקרים כבר בפתח ועמם עולות המחשבות על חימום הבית. אמצעי החימום שמציעות רשתות השיווק הם: מזגנים, תנורי חימום, תנורי הסקה ומתקני חימום שפועלים באמצעות סולר או נפט. מערכות החימום לבית מתחלקות לשתי קטגוריות : חימום בעזרת אנרגיה חשמלית וחימום שמתבסס על שימוש בסולר ונפט. אלו שבוחרים להשתמש במכשירים החשמליים מתמודדים עם חשבונות חשמל גבוהים בכל חורף. המשתמשים בסולר ונפט מתבקשים לרכוש סולר להסקה אצל הספקים ולהתמודד עם מחירים משתנים.

הזמנת סולר להסקה

הלקוחות שרוכשים סולר להסקה יוכלו לרכוש מלאי מבעוד מועד ולקבל את הסולר במשלוח מיוחד עד לבית הלקוח. השימוש במערכות החימום שמתבססות על סולר פשוט. כל שיש לעשות הוא למלא את המכלים המתאימים ולהפעיל את המכשיר. הזמנות של סולר אפשר לבצע באמצעות פנייה טלפונית למוקדי השירות של המשווקים הגדולים. חשוב לציין כי הסולר אינו זול אך בחשיבה לטווח הארוך מגלים כי השימוש בו יעיל יותר. תושבי האזורים הקרים בישראל לא יוכלו להסתפק במזגנים ותנורים לחימום הבית. בעבורם, הסקה מרכזית ושאר מערכות חימום שמתבססות על סולר ונפט מהוות בעבורם צורך קיומי.

הסולר בישראל

חימום הבית בעזרת סולר נפוץ בכל רחבי העולם. בחודשי החורף במדינות אירופה וסקנדינביה הטמפרטורה צונחת אל מתחת לאפס ולא ניתן להתגורר בבתים ללא מערכות חימום מתאימות. בישראל השימוש בסולר לחימום נפוץ בעיקר באזורים הקרים ובקרב בעלי הבתים הפרטיים. הסקרים מציגים כי כמיליון בתי אב בישראל משתמשים בסולר לחימום הבית. בהתאם לכך, אפשר לזהות מגמה ברורה של עלייה בעקומת הביקוש של הסולר בחודשי החורף הקרים. פעמים רבות ממהרים הספקים גם להעלות את המחירים במקביל לעלייה בביקוש. הסולר שנמכר בישראל מיוצר בבתי זיקוק מקומיים ומיובא ממדינות זרות.

כיצד בוחרים פתרונות הסקה לבית

את אמצעי החימום האידאלי בעבור כל בית בוחרים בהתאם לאזור המגורים. תושבי בתים משותפים באזור המרכז יוכלו לרוב להסתפק באמצעי חימום חשמליים. דיירי הגולן, הגליל העליון, הרי ירושלים ואזור הדרום זקוקים למערכות חימום חזקות יותר. בהמשך כדאי יהיה לבחון את עלויות התחזוקה של המערכת, קלות השימוש ותפוקת החום שמפיק המתקן בהשוואה להוצאה הכספית. אלו שבוחרים במתקנים המתאימים ביותר יוכלו ליהנות מחורף חם בעלות חודשית מינימלית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה