שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

סלקל אוונפלו או אולי ברייטקס


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 
חשש כבד שהעיב עליי כשבטני תפחה נגע ישירות לאיך אוכל לשמור על הילד שצומח בקרבי, האם אצליח למשל לצאת החוצה ולנסוע איתו ברכב בראש שקט?

אחרי הרהורים וצבירת ידע רב ממרשתת ראיתי בבהירות מה כדאי לעשות - אני חייבת לצרוך מוצרי תינוקות באופן מושכל. ככה בוודאות אני אצליח להיות מוכנה להיות הורה כמו באגדות.

ברייטקס כסא בטיחות

בימינו, שוק מצרכי הילדודס מתהדר במגון רחב של מותגים אחרים שבדרך כלל מנסים להתמקם כמובילים בתחומם. למרות שרובם מחזיקים בתו תקן מיוחד אשר מסמל טיב, אנחנו אמהות ואבות, אמורים ללמוד כהלכה את דרך השימוש טוב בהרבה ממידע בעלון שקיבלתם.

אחת הפעמים הבולטות היא הפעם בה רכשנו בפעם הראשונה משהו שנאמרו לגביו מלא שבחים מאנשים שרכשו אותו. אך, לצערנו, נגלה שכמו למשל שלאו דווקא יש למרביתנו אותה התפיסה ביחס לדייטים, ככה לא מאה אחוז מהדרדקים מחזיקים נוחות מהדבר שכו שיבחו אנשים שונים. בגלל זה אני ממליצה, לכולם, לבדוק לעומק לפני הרכישה.

לקנות מוצרי תינוקות

הכלל העיקרי שראוי לדעת הינו כלל לפיו צריך לערוך הפרדה ברורה לחלוטין בין אותם המוצרים שכדאי לרכוש, עוד בהמהלך הריונכן לעומת דברים, שמומלץ לוודא את התאמתם למימדיו של הקטנטון, ולכן עדיף להמתין קצת עם ההחלטה להשקיע בהם.

בין אביזרים אותם עדיף לרכוש זמן מה לפני הלידה אפשר למנות: שמיכה לתינוק, לול תינוקות, מוצצים ומוצרים נוספים. אולם מבין כל המוצרים עמם כדאי לחכות ניתן להזכיר בעיקר - סל קל.

מאילו סיבות עדיף לחכות עם רכישת אביזרים אלו?

הגורם העיקרי שבגינו הכרחי להשעות הוא למעשה העניין של המידות המשתנות של הילדון, הרבה פעמים, אנו נבין כי למרות שמצויין על אביזר כלשהו שמיועד לילדים עד שנתיים, אך במבחן המציאות הוא ממש לא באמת מתאים. כך לדוג' - לפעמים נחשוב לרכוש חולצה על פי מידה מוכרת, ואז נקלוט שהיא למעשה ההחלטה הטובה.

ברצונכם לדעת מידע נוסף? הקליקו ותקראו ב-http://www.baby-c.co.il/סלקל-אוונפלו ותדעו שישנם ידע ומידע נרחבים שמסוגלים לתרום לאנשים כמו זוגות הורים, להיות רגועים ושקטים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה