שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

עבודות בטון בעולם המודרני


goren assa
 
 
 
 
אחד התחומים המורכבים ביותר בכל עולם הבנייה, הוא כל סוגיית עבודת הבטון. את עבודת הבטון מבצעים למגוון של שימושים, החל מיצירת פתחים לתשתיות ואינסטלציה, יצירת פתחים לחלונות ולדלתות, גישה ותשתיות למערכות של מיזוג אוויר, בנייה של תעלות, גז, חוטי חשמל וקווי טלפון. כחלק מעבודת הבטון, מבצעים מגוון רחב של שירותים. במאמר זה, נרחיב על כל אחד מהם.
 
עבודות בטון  
 
• קידוח בטון – קידוח בטון היא שיטה ייחודית שבה משתמשים למספר עבודות, החל מחלוקה של חללים, הריסה של מבנים, קירות בטון, חציבה בבטון ועוד. ניתן לבצע קידוח בטון בצורה אנכית, או אופקית ובכל עובי. ברוב הפעמים, נצטרך לבצע קידוח זה. קידוח הבטון מתבצע באמצעות מקדחת יהלום. מקדחה זו, מאפשרת למבצע העבודה להגיע ליצירת חורים מדויקים וסימטריים, בגדלים שונים על פי הצורך, באופן כזה, מגיעים לידיי התוצאה האיכותית הטובה ביותר.  
 
• ניסור בטון- עבודה זו מיועדת למקרים בהם נרצה ליצור חלקי בטון לשימושים מגוונים, למשל ניתוק של מבנים על מנת לחלק את החללים מחדש במקום. או פתיחה של חלונות ודלתות במקומות קיימים. עבודת הניסור מתבצעת כמו הקידוח, במקדחת יהלום, שלא מצריכה מהמבצע את העבודה, את החציבה הקיר, וכמובן שהוא לא מותיר אבק, כך שמדובר על פעולה נקייה ביותר. יתרון בולט נוסף, הוא שבאמצעות הניסור, ניתן לבצע את כל סוגי התיקונים שנגרמו למבנה בעקבות יצירת חורים. אדם אחד יכול לבצע את העבודה, כך שמדובר על ניסור יעיל, חסכוני ובטיחותי. 
 
• יציקה של בטון – יציקה של בטון מיועדת ברוב הפעמים ליצירת שטח אחיד וחלק למקרה. במקרים אלו, ניתן לבצע יציקות של רצפות פשוטות במבנים ובחניונים, וכן יציקות של רצפות עיצוביות- דקורטיביות, וכן יציקה של רצפות תעשייתיות. 
 
• בנייה של בטון – בנייה נחשבת לעבודת הבטון המקובלת ביותר. עם השנים, השתפרו החידושים בתערובת הבטון, מה שהפך אותו לאחד מחומרי הבנייה השימושיים ביותר בעולם המודרני, לאחר הפלדה. 
 
 
 
 
לסיכום... 
את השימוש בעבודות בטון אנו רואים קיים בכל מבנה, הכל מבתים פרטיים, מבנים תעשייתיים ומסחריים. חשוב לדעת, שמדובר בעבודה מורכבת, שדורשת ידע רב בביצוע העבודה ובתפעול של מכשירים , וכן הקפדה על כללי הבטיחות הנדרשים. שימוש לא נכון במכשירים, או שימוש במכשור שאינו מתאים, עלול ליצור בעיות בטון שאת תוצאותיהם לא תמיד נוכל להציל. לכן, חשוב במיוחד לבחור חברה מקצועית ואמינה, שקיבלתם עליה המלצות רבות, מאנשי מקצוע בתחום. למרות שמדובר בתחום אפור, לא זוהר ו "גלאמי ", חשוב לבחור את הטוב ביותר. 
 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה